gebe

BBL yöntemiyle gençleşme

Yaşlanma her ne kadar doğal bir süreçse insanlar bunu durdurmanın çözümlerini arıyor.Günümüz teknolojisiyle  yaşlanmayı görüntü anlamında durdurmak mümkün.Genetik faktörler,stres güneş, uykusuzluk beslenme alışkanlıkları gibi durumlardan cilt etkilenmekte ve yaşlanmakta.Belli bir yaştan sonra ciltteki  onarım oranı yavaşlamakta.Ciltteki bağ dokusu elastisini kaybeder  ve cilt gevşeyerek sarkar.Peki cildin kolajen üretimini nasıl sağlarız tüm detaylar yazımızda.

 

BBL yöntemiyle gençleşme

 

 

Cildin yaşlanmasını önleceyecek bir buluş henüz olmasada yaşlanmasını geciktirmek mümkün.BBL teknolojisi cilt problemlerine ışık teknolojisiyle tedavi eden bir yöntem.Uygulama son derece konforlu ve acısız..Bu yöntem öncelikle cildin problemlerini tedavi ediyor.Gevşeme, sarkma, çene çizgisinin keskinliğini kaybetmesi,kahverengi lekeler,gözeneklerde genişleme,donuk mat cilt görünümünde oldukça etkili bir tedavidir.BBL  genetik gençleşme ile cildi total olarak yenilemekte, onarmakta ve bütün görsel problemleri ortadan kaldırmaktadır.Başarılı sonuçlara ulaşabilmek için 3-6 seans uygulama gerekiyor.Bu tedaviyi uygulayanların yüzünde 10 yıl daha genç bir görünüm gözlenmiş. Sonuçlar hastadan hastaya değişkenlik gösterebiliyor.  işlem sonrası ilk olumlu sonuçları görmek için bir kaç ay sonra beklemek gerekiyor.  BBL tedavisinde yaş sınırlaması yok.Tedavi yapıldıktan sonra kızarıklık veya kabarıklık oluşabilir ve bir kaç saat sonra ortadan kalkar.Araştırmalar BBL tedavisinin etkili bir şekilde cildi yenilediği ve yaşlanmayı yavaşlattığını göstermektedir.Neşter altına yatmak istemeyen   orta derecede, ancak farkedilir bir düzelme isteyen kişiler için BBL  tedavisini öneriyoruz.

 

 

BBL tedavisinde Pigmente lezyonlarda, efelit ve lentigo dahil hızlı sonuçlar alınır.Akne problemi olanlar içinde çok etkili bir tedavidir.Artık gençleşmek ve lekesiz bir cilt için geriye sayabilirsiniz. 

ALINTI NOT :BBL Forever Young tedavisinin, Stanford Üniversitesinde yapılan çalışmalar da, cildin genetik materyelini gençleştirirek cildin görünümünü iyileştirdiği ortaya konmuştur.

Forever Young BBL tedavisi uygulanan yașlı ciltlerde 1,000’in üzerinde RNA ekspresyonunda yenilenme gözlenmiștir ve gen ekspresyonlarının genç ciltlere daha çok benzemeye bașladığı tespit edilmiștir.


Beta HCG testi örneği

Beta HCG testi örneği

Beta hcg testi örneği - Beta hcg testinden hamile olduğumuzu nasıl anlarız ? Kanda gebelik haftası

Göbekten Su alınması ( Down Sendromu ) Bilgiler

Göbekten Su alınması ( Down Sendromu ) Bilgiler

Down Sendromu nedir ? Down Sendromu Nedenleri ? Down Sendromu Belirtileri ? Down Sendromlu çocuk sahibi ailelerin

Bakteriyel Vajinoz hakkında bilinmesi gerekenler

Bakteriyel Vajinoz hakkında bilinmesi gerekenler

Bakteriyel Vajinoz Nedir ? Kadınlarda görülen ve "Bakteriyel Vajinoz" olarak adlandırılan bakteriyel genital enfeksiyonun etkenlerinden biridir. Bu

3 aylık korunma iğnesi uygulaması

3 aylık korunma iğnesi uygulaması

3 Aylık İğne  (Depo Provera) Üç Aylık Korunma İğnesi Uygulaması Doğum Kontrol İğneleri İle Korunma Depo Provera hormon içeren

Hamilelikte diş ağrısı diş çekilir mi ve dişin tedavisi hakkında bilinmesi gerekenler

Hamilelikte diş ağrısı diş çekilir mi ve dişin tedavisi hakkında bilinmesi gerekenler

Gebelikte diş ağrısı - Hamilelikte diş çekilir mi - Hamilelikte dişin tedavisi nasıl yapılmaktadır ? Gebelik sürecince

Yumurtlama dönemi hesaplama

Yumurtlama dönemi hesaplama

Yumurtlama ovulasyon dönemi ve tarihi nasıl hesaplanır ? Hesaplaması nasıl yapılıyor ? OVULASYON TARİHİ (GÜNÜ, DÖNEMİ) HESAPLAMA Hamilelik


Yorum Gönder