Çin takvimi cinsiyet belirleme hesaplama 2012

Çin takvimine göre bebeğinizin cinsiyetinin belirlendiğini biliyor musunuz ? Tabiki biliyorsunuz :) Aslında bilimsel bir gerçekliliğe dayanmayan bir işlem bu kızlar. Tarihin çooook eski zamanlarında Çinli büyük büyük dahada büyük adamlar, oturmuşlar işleri güçleri yok ve ne yapalım ne yapalım diye düşünürken birden baloncuk içinde beliren ampülde ( o zamamanlar elektrik olmadığına göre, siz başka birşey belirmişte diyebilirsiniz ) ” cinsiyetin belirleme yöntemini şeyettirelim ” demişler. :))

Şimdi sizler o hamile kalamama durumlarınızı üzerinizden atmışsınızdır. Bu konuyu araştırdığınıza göre öyle di mi ?

Dediğimiz üzere bilimsel bir gerçekliliği olmamasının yanı sıra, çevremde bulunan ve yüzde 80 in üzerinde başarılı olduğunu bizzat kendim şahsımında düşündüğü bir yöntem bu. Bizlerde her ne kadar hurafedir inanmayalım diyorsak ta, bu çin takvimine göre cinsiyet belirleme şeysini şeyettirdik. Proğramlattık. Artık sizler otomatik olarak bunu takip edebilebileceksiniz.

Hamile kaldığınız yaşınızı ve ay bilgisini girdikten hemen sonra hesapla şeysine şeyettirerek bebeğinizin cinsiyetini göreceksiniz. Haa inanıp inanmamak tamamen size bağlı. Ama emin olun çevremde de tuttuğuna şahit oldum :) Bizler falı seviyoruz inanmıyoruz ama onsuzda yapamıyoruz. E bunada inanmayalım ama yinede bakalım olmaz mı ?

Hemen aşağıdan bebeğinizin cinsiyetini hesaplayabilirsiniz.

 

Ama bakın tutanlar ve tutmayanlar bu konunun altından bizlere yazsınlar. Merak etmeyelim :)

HAMİLEMİYİM.ORG

 

Bir önceki yazımız olan Hamilelikte kramp girmesi ve kramp hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı makalemizde gebelikte kramp girmesi tedavisi, gebelikte kramp neden olur ve hamilelikte kramp girmesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Çin takvimi cinsiyet belirleme hesaplama 2012 cin qarasqopu,çin takvimi 2012,çin takvimine göre hamile kalıp tutmayanlar, makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.

BENZER KONULAR

“Düzensiz kese oluşumu nedir?” için 2 yorum

  1. Buse Arslan diyor ki:

    Merhaba 7+3 haftalığız dün kalp atışlarımızı duyduk doktorumuz kese düzensiz dedi sadece kan birikimo falan var demedi progestan verdi ilişki yasak ve bol bol dinlen dedi. Kese düzensizliği nedir ve düzelir mi yardımcı olur musunuz ?

    • Beyza diyor ki:

      Kese düzensizliği düşüğe sebebiyet verebilir Bol bol dinlenin doktorunuzun tavsiyelerine uyun

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
progesteron testi
Progesteron hormonu testi, progesteron testi değerleri

Progesteron hormonu testi ne zaman yapılmalı ? Progesteron hormonu testi değerleri hakkında genel bilgiler nelerdir ? Selamlar sevgili kadınlar. Öncelikle...

Kapat