Çin takvimi cinsiyet belirleme hesaplama 2012

Çin takvimine göre bebeğinizin cinsiyetinin belirlendiğini biliyor musunuz ? Tabiki biliyorsunuz :) Aslında bilimsel bir gerçekliliğe dayanmayan bir işlem bu kızlar. Tarihin çooook eski zamanlarında Çinli büyük büyük dahada büyük adamlar, oturmuşlar işleri güçleri yok ve ne yapalım ne yapalım diye düşünürken birden baloncuk içinde beliren ampülde ( o zamamanlar elektrik olmadığına göre, siz başka birşey belirmişte diyebilirsiniz ) ” cinsiyetin belirleme yöntemini şeyettirelim ” demişler. :))

Şimdi sizler o hamile kalamama durumlarınızı üzerinizden atmışsınızdır. Bu konuyu araştırdığınıza göre öyle di mi ?

Dediğimiz üzere bilimsel bir gerçekliliği olmamasının yanı sıra, çevremde bulunan ve yüzde 80 in üzerinde başarılı olduğunu bizzat kendim şahsımında düşündüğü bir yöntem bu. Bizlerde her ne kadar hurafedir inanmayalım diyorsak ta, bu çin takvimine göre cinsiyet belirleme şeysini şeyettirdik. Proğramlattık. Artık sizler otomatik olarak bunu takip edebilebileceksiniz.

Hamile kaldığınız yaşınızı ve ay bilgisini girdikten hemen sonra hesapla şeysine şeyettirerek bebeğinizin cinsiyetini göreceksiniz. Haa inanıp inanmamak tamamen size bağlı. Ama emin olun çevremde de tuttuğuna şahit oldum :) Bizler falı seviyoruz inanmıyoruz ama onsuzda yapamıyoruz. E bunada inanmayalım ama yinede bakalım olmaz mı ?

Hemen aşağıdan bebeğinizin cinsiyetini hesaplayabilirsiniz.

 

Ama bakın tutanlar ve tutmayanlar bu konunun altından bizlere yazsınlar. Merak etmeyelim :)

HAMİLEMİYİM.ORG

 

Bir önceki yazımız olan Hamilelikte kramp girmesi ve kramp hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı makalemizde gebelikte kramp girmesi tedavisi, gebelikte kramp neden olur ve hamilelikte kramp girmesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Çin takvimi cinsiyet belirleme hesaplama 2012 Cinsiyetin hesablanmasi,çin takvimi 2012 otomatik cinsiyet hesaplama,çin takvimine göre cinsiyet belirleme otomatik,çin takvimi cinsiyet hesaplama 2012,cinsiyet hesaplama testi,çin falı cinsiyet belirleme,cin teqvimine gore cinsiyyetin hesablanmasi,çin takvimine göre cinsiyet belirleme 2012,çin takvimi otomatik hesaplama 2012,çin takvimi 2012 bebek cinsiyeti, makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
progesteron testi
Progesteron hormonu testi, progesteron testi değerleri

Progesteron hormonu testi ne zaman yapılmalı ? Progesteron hormonu testi değerleri hakkında genel bilgiler nelerdir ? Selamlar sevgili kadınlar. Öncelikle...

Kapat