Postpill One kullananlar hamilemiyim ?

• Konbuyu başlatan postpillone
  • Başlangıç tarihi
P

postpillone

Guest

Postpill one kullananlar yorumları hamilemiyim acaba ?

Kız arkadaşımla regl olduğu 14 kasım yani ilk gün akşamı birlikte olduk ben kendimi uyarıldığını hissedip geri çektim dışarı boşaldım. Ancak emin olmak adına 6. Saatinde postpill one marka ilacı kullandık. Hap sonrası kanaması 24 kasımda bitti bu arada da İlişkiden sonraki 6. Ve 8. Günde idrardan erken gebelik testi yaptık negatif. 5 aralık tarihinde lekelenmesi oldu, öncesindede göğüs hassasiyeti oluştu. düzenli adet olduğu için 28 gün sayıp adetinin başlaması gerek 12-13 aralık öncesi yaklaşık 4 gün öncesi Baş ağrısı başladı ancak regl olamadı bu noktada 12 aralık tarihinde bir erken gebelik testi daha yaptık oda negatif çıktı sanırım yaşadığı stres ve kullandığı haptan dolayı geciktiğini hamilelik riskini olmadığını düşünüyoruz ama sizinide fikrinizi merak ediyoruz. Saygılarımızla

S

Sadmin

Kadınlar Kulübü Hamilemiyim Forum
Yönetici
Selamlar hayatım,

Siz gereğini yapmışsınız ve ilaç ta kullanmışysınız. Bu arada adet olamamasının nedeni emin olun stres kaynaklıdır. Negatif çıkmış testler buna göre hamilelik riski yok ama biraz daha dikkat edin lütfen. Sürtünmeli birlikteliklerden gebelik oluşur ve ertesi gün hapı yüzde yüz korumaz aşağıdaki konuyu lütfen inceleyiniz.

Yukarıdaki konunun haricinde stres adeti geciktirir başlıklı yazımızı da incelemenizi, buna göre önlem almanızı tavsiye ediyoruz.

admin

admin

Administrator
Yönetici
Arkadaslar farmasi üye olmak ister misinz hem indirimli herşeyinizi alın hemde para kazanin
Belki olmak isteyenler çıkabilir :) Ayrıca evden para kazanmak konumuza da bir göz atabilirsiniz. Evden hangi işleri yapabilirsiniz. Evden iş yapmayı düşünenler bir incelesin derim. ''Evde nasıl para kazanırım ihtiyacım var'' yazımız ilginizi çekebilir belki.

P

Postpillone

Guest
Arkadaşlar 12 aralıkta olması gereken adet 15 aralıkta geldi önce hafif akıntı dedi sonrasında renk kıvam bakımından olması gerektiği gibi dedi ama az dedi ben riskin ortadan kalktığını düşünüyorum ama sizce?

admin

admin

Administrator
Yönetici
Arkadaşlar 12 aralıkta olması gereken adet 15 aralıkta geldi önce hafif akıntı dedi sonrasında renk kıvam bakımından olması gerektiği gibi dedi ama az dedi ben riskin ortadan kalktığını düşünüyorum ama sizce?
Gecikmeli gelmiş adetiniz ama bu gecikme strese bağlı ilaç kullanımına bağlı olarak değişebilir eğer sonrasında oldu iseniz hamilelik riski ortadan kalkmıştır sanırım hamilelik riskinden bahsediyorsunuz. Ama hamile değilsiniz gibi görünüyor çünkü normal adet olmuşsunuz siz.

''Adet düzensizliği ve kanama bozukluğu yaşayanlar'' yazımız mutlaka incelemeniz gereken bir yazı olabilir bir göz atın derim.

A

Ali

Guest
Merhaba. Kız arkadaşımla ilişkiye girdikten sonra postpill hapını kullandık. Takip eden iki ay boyunca regl oldu. Ama şimdi regli 1 hafta gecikmiş. Herhangi bir sıkıntı olur mu?

S

Sadmin

Yönetici
Selamlar Sevgili Ali, hayır her hangi bir sorun olmaz iki ay boyunca regl olmuş zaten. Tabi iki ay regl olduktan sora şimdi bir haftadır gecikmesi var ya o zaman birşey yaşamadı iseniz sıkıntı yok demektir.

A

Aysu

Guest
Selamlar hayatım,

Siz gereğini yapmışsınız ve ilaç ta kullanmışysınız. Bu arada adet olamamasının nedeni emin olun stres kaynaklıdır. Negatif çıkmış testler buna göre hamilelik riski yok ama biraz daha dikkat edin lütfen. Sürtünmeli birlikteliklerden gebelik oluşur ve ertesi gün hapı yüzde yüz korumaz aşağıdaki konuyu lütfen inceleyiniz.

Yukarıdaki konunun haricinde stres adeti geciktirir başlıklı yazımızı da incelemenizi, buna göre önlem almanızı tavsiye ediyoruz.

Merhaba benimde size bir sorum olucak sevgilimle 13 nisan tarihinde sürtünmeli bir ilişki yaşadık ama içime girme veya boşalma olmadı önlem olarak postpil one kullandım yarın saat içinde ayrıca yumurtlama döneminde değildim hapı kullandıktan 6 gün sonra adet şekilde kanamam geldi ve 4 gün sürdü kanamanın 3. Gününde erken gebelik testi yaptım negatif çıktı bugünde yani 3 mayısta regl olmam gerekirken olmadım sizce hamile ihtimalim var mı ?

S

Sadmin

Yönetici
Selamlar Aysu,

Hayatım korkulacak bi şey yok hamile olma ihtimalin görünmüyor. Tabiki ertesi gün hapı kullanımında hamile kalma ihtimalin var ama hem tam ilişki olmaması hem de yumurtlama döneminde olmamanız üstüne üstlük regl olmanız durumunu göz önünde aldığımızda hamilelik gibi bir ihtimalinizin olduğunu düşünmüyorum.

Ertesi gün hapı ile ilgili sorular cevaplar burada
Onun haricinde her türlü ilaç, antibiyotik kullanımı adeti geciktirir adetinizin gecikmesinin başka nedenleri olabilir.

Lütfen bu konuları inceleyiniz.
Sevgiler.

P

postpill

Guest

Postpill one kullananlar yorumları hamilemiyim acaba ?

Kız arkadaşımla regl olduğu 14 kasım yani ilk gün akşamı birlikte olduk ben kendimi uyarıldığını hissedip geri çektim dışarı boşaldım. Ancak emin olmak adına 6. Saatinde postpill one marka ilacı kullandık. Hap sonrası kanaması 24 kasımda bitti bu arada da İlişkiden sonraki 6. Ve 8. Günde idrardan erken gebelik testi yaptık negatif. 5 aralık tarihinde lekelenmesi oldu, öncesindede göğüs hassasiyeti oluştu. düzenli adet olduğu için 28 gün sayıp adetinin başlaması gerek 12-13 aralık öncesi yaklaşık 4 gün öncesi Baş ağrısı başladı ancak regl olamadı bu noktada 12 aralık tarihinde bir erken gebelik testi daha yaptık oda negatif çıktı sanırım yaşadığı stres ve kullandığı haptan dolayı geciktiğini hamilelik riskini olmadığını düşünüyoruz ama sizinide fikrinizi merak ediyoruz. Saygılarımızla
Merhaba , oldukça erken zamanda almışsınız , Yüzde Yüz koruma sağlamamakla ama %99 etkili olan bir üründür.Stres yapmayın...

A

Arda

Guest
Merhaba , oldukça erken zamanda almışsınız , Yüzde Yüz koruma sağlamamakla ama %99 etkili olan bir üründür.Stres yapmayın...
Öncelikle merhaba sevgilim ile 10 Haziran da cinsel ilişkiye girdik ve prezervatif yırtıldı postpill one kullandık 2 saat içinde normal adet zamanı ayın 5inde oluyordu 7sinde ise kan geldi 5 gün devam etti şuan 14 Temmuz ve hala olmadı gebelik testi falan hiç bir şey yapmadık sizce hamile midir yoksa ilacın bir etkisi midir?

P

Postpillone.

Guest
Selamlar test yapmadan bir şey söylemek biraz zor test yapın lütfen.
Merhaba kız arkadaşımla 25 temmuz pazar gece saat 12 ile 1 arası ger çekilme yöntemiyle ilişki yaşadık fakat geri çekilme esnasında ufak bi kaza oldu önümüzdeki 50 dakika içinde postpill one ilacını kullandı ikimizde çok korkuyoruz açıkcası dünden beri araştırıp araştırıp duruyorum bilgisi olanlar vs. var mı diye. Sizce bi sorun olur mu henüz yan etki göstermeye başlamadı gerçi ama yine de korkuyoruz

A

Anonim

Guest
Tabiki hayatım adet olmuşsun rist tabiki ortadan kalkmıştır.
Merhaba. Ben dün akşam geri çekilme yöntemiyle korunmasız cinsel ilişki yaşadım ilk ilişkimdi. Üzerinden 12 saat geçmeden sabah uyandığım gibi eczaneden postpill one ilacını aldım ve bol suyla içtim. Ovulasyonuma 7 gün reglime 15 gün var uygulamama göre. Ne kadar etkili olur? Açıkçası biraz gerginim

S

Sadmin

Yönetici
Selamlarhayatım, ertesi gün haplarının malesef yüzde yüz koruma sağlamadığını söylememiz gerekiyor. Aslında tamda sıkıntılı bir günde birlikte olmuşsunuz umarım içinize boşalma olmamıştır. Boşalma durumunuz var ise hamile kalma ihtimaliniz, bu ertesi günü hapını kullansanız bile hiç te azımsanmayacak orandadır. Yüzde elli gibi bir şansınız var malesef.

A

anonim

Guest
merhabalar sevgilimle 22 kasım sabahı geri çekilme yöntemiyle korunmasız cinsel ilişki yaşadık 23 kasım sabahı ella olmadığı için postpill one kullandım ne kadar etkili bir ilaç olduğu konusunda şüpheliyim doğurganlık seviyem ortaydı kullandığım uygulamaya göre ve reglime daha 18 gün var sizce ne kadar etkili olur ?

B

Biriişte

Guest
Erkek arkadaşımla birlikte oldum koruma kullanmadan 24 saat geçmeden postpill one kullandım karnımda tuhaf bi his var tuhaf sesler geliyor acaba geç mi kaldım yoksa hap etkisini mi gösteriyor lütfen cevap verin çok korkuyorum