10- 12 Günlük Gebelik Belirtileri

Konu, 'Hamilelik Soru Cevap Kayıt Olmadan Sorabilirsiniz' kısmında Pijan tarafından paylaşıldı.

1. Kızlar benim mens sürem biraz terelelli yani aklı başında hiç regl olamıyorum. Hep gecikiyor. 5 -6 -7 -bazen 10 gün gecikiyor. Şu anda 12 gün geçmiş durumda değişik belirtiler alıyorum ama acaba hamilemiyim dir hangi belirtilere bakmam gerekiyor yardımcı olur musunuz ?
  2. Merhaba ;Netten okuduğunuz gibi adet belirtileri hemen başlamaz.Hamilelik belirtileri Gebeliğin 4 5 6 cı haftasında baş gösterir.Gebeliğin ilk belirtisi adettteki gecikmedir.Adetiniz gecikmiş gebe olup olmadığınızı test yaparak öğrenebilirsiniz
  3. mrblar beyza hnm.bız esımle 3aydır cocuk dusunuyoruz adetım en son nısan 9da oldu 12sı 13unde bıttı yaklasık 13 gun gectı adetımı beklemek cok zor ıdrar testı yapsam sonuc alırmıyım?
  4. Merhaba canım tabiki sonuç alırsın yeterince gecikmen olmuş.Mutlu haberlerini almayı diliyorum Sevgiler
  5. cvbınız ıcın tsk edıyorum beyza hnm.ama sanırım ben yanlıs anlattım :) adetım bu ayın 9unda baslayıp13unde bıttı suphelı ılıskıden sonra yaklasık 13gun gectı daha adetıme var!
  6. Mrb beyza hanim benim adetime 7gun war ama supeler var kasik agrisi bel agrisi isthm acildi bu gü n doktora gttm kan werdm persembe cikcak sizce hamilemi yi mdir ?
  7. Merhaba belirtilere dayanarak gebelik teşhisi yapmak doğru değil + gebelik belirtileri gebeliğin 4 5 6 cı haftalarında başlar..
  8. Iyi qeceler ben nisanliyim we mart ayının 20 de nisanlimla ilişkiye qirdik. Mart ayinda 4 adet gördüm nisanın 1 nde tekrar adet qordum. Kasik aqrim war. Ara ara mide bulantm war we karnim da buyume war. Acaba hamilemiyim Lutfn bi cwp werirmsnz?
  9. Mnesinizi olmuşsunuz gebelik söz konusu değil..

Sayfayı Paylaş

Hamilemiyim.Org misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. 20 günlük hamilelik belirtileri