gebe

Acaba Hamile Miyim???

Konu, 'Hamile Miyim Duyuruları' kısmında edaa tarafından paylaşıldı.

1. edaa

edaa New Member

Beğenilen Mesajları:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    merabalar..nişanlımla 8 kasım ilişkiye girdik fakat içime boşalmadı vajinaya yakın bir yere boşaldı 8 kasım da mens dönemime 15 gün vardı..8 9 10 kasımda hergün bu şekilde ilişki yaşadık.ben normalde 2 3 gün erken olurum ama suan hala olmadım hamile olabilir miyim birde zevk suyunda da az miktarda sperm bulundugunu öğrendim ve de ilişkide boşalmaya kadar olan sürede hep içimdeydi..ilişkiden 5 gün sonra 3 4 gün üst üste geceleri bulantım oldu?? test yapırcam ama önce size sormak istedim yardımcı olursanız sevinirim

2. Beyza

Beyza Kader süsü verilmiş seçimler.. Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajları:
    635
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba korunmasız her ilişki istenmeyen gebelikler için risk oluşturur.Gebelik belirtisi hemen başlamaz.Gecikmeniz olursa test yapın.Sevgiler

3. edaa

edaa New Member

Beğenilen Mesajları:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    yarın olmam lazım eğer olmazsam aynı gün ya da ertesi gün gebelik testi yapsam sonuçda bir yanlışlık olmaz değil mi???

4. Beyza

Beğenilen Mesajları:
    635
    Ödül Puanları:
    113
    Gecikmeden 1 gün sonra testi yapın sonucu bana yazın ..Kanda gebelik testinde yanılma payı yoktur..

5. edaa

edaa New Member

Beğenilen Mesajları:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    ben ilk önce idrarla gebelik testi yapmayı düşünüyrdum daha fazla mı beklemem lazım yoksa yapayım mı gecikmeden 1 gün sonra

6. edaa

edaa New Member

Beğenilen Mesajları:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    gebelik tesiti yaptım kontrol çizgisi cıktı ama sonuç çizgisi cıkmadı onun yerine c den t ye kadar yatay bir çizgi cıktı bu neden oldu 20 dk sonra falan yatay cizgi gitti ve sadece c de olan kontrol çizgisi kaldı yani ama benim aklım krıştı o alakasız yatay çizgi neden çıktı tekrar yapmam gerekir mi??

7. Beyza

Beğenilen Mesajları:
    635
    Ödül Puanları:
    113
    Sevgili eda kanda gebelik testi yapmanı öneriyorum.Net sonucu bu şekilde alabilirsin..

8. edaa

edaa New Member

Beğenilen Mesajları:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    anladım saolun

Beyza bunu beğendi.
  9. Ssemra

Ssemra Guest

Adetim de 7 gün gecikme oldu. Genelde düzenli olarak adet görüyorum. Gecikmenin 3. Gününde kan testi negatif çıktı.. 7. Gününde idrar testide negatif çıktı.. Acaba hamile miyim..?

10. Beyza

Beğenilen Mesajları:
    635
    Ödül Puanları:
    113
    İdrar testine değil , hcg testine itibar edin.İdrar kitleri hatalı sonuç verebilir. Bugün tekrar hcg testi yapın sonuca göre hekime görünün.

11. cydem

cydem Guest

Merhabalar,
    henüz üç aylık evliyim. aralık ayının başında bebek düşünmeye başladık ve teleefonuma indirdiği bir program sayesinde yumurtlama günümü takip ederek ilişkiye girdik. 14.12.2016 en son regl tarihim. 29.12.2016 yumurtlama gümdü ama o gün hariç öncesi üç gün sonrası günlerde ilişkiye girdik. Sabırsız olduğum için hemen hemen hergün test yapıyorum . psikolojim bozuldu ve artık yapmamaya karar verdim. 12.01.2017 benim regl olmam gereken zaman olmasına ramen hala regl olmadım. Ayın 12.01.2017 regl olmayınca gittim kan testi yaptırdım sonuç negatifti. acaba ne zamana kadar beklemeliyim yoksa çok mu aceleciyim. Regl gibi karnım ağrıyor bembeyaz çokça akıntım var. ve idrarım söylemesi ayıptır çok sarı. Bilemedim :(

12. Beyza

Beğenilen Mesajları:
    635
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba,

Gebelik testi adette gecikme olunca yapılır. Öyle sizin yaptığınız gibi öncesi sık sık yapılmaz. Kanda gebelik testi sonucunuz negatif çıkmış .Gecikmeniz demekki gebelik kaynaklı değil. Çok taktığınız için stresten gecikme söz konusu olabilir. 1 hafta içinde mensiniz başlamazda tekrar test yapın ve sonuca göre hekime görünün..

cydem bunu beğendi.
Acaba Hamile Miyim??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamile Miyim Acaba ?

Hamile Miyim Acaba ?

merhaba, mart ayında erkek arkadaşımla kıyafetlerle sürtünme yoluyla ilişki yaşadım. Fakat arkadaşımın spermlerinin bulaşması oldu. 10 Nisanda regl oldum ama reglden 10 gün sonra göğüslerim acımaya ve kasıklarım ağrımaya başladı. Bir iki gün midem bulandı. Sol alt göbek hizamda bir sertlik var, psikolojik mi bilmiyorum ama okuduğum yazılardan sonra sol göğüs ucumda sızlama var gibi...
  2. Acaba Hamile Miyim?

Acaba Hamile Miyim?

erkek arkadaşım içime boşalmadı ertesi günü hapı kullandım 10 gün sonra adet gördüm hamile olma ihtimalim var mıdır?
  3. Acaba Hamile Miyim?

Acaba Hamile Miyim?

iyi günler son adet tarihlerim şöyle:24 Mayıs ve 18 Haziran genellikle 27-28 .günler adet olurum.Fakat daha bir şey yok.Adet olacakmışım gibi yaklaşık üç gündür ağrı çekiyorum ve göğüslerim şiş durumda.Sizce gebelik testi yapmalı mıyım yoksa bir kaç gün daha bekleyeyim mi?Şimdiden teşekkürler
  4. Acaba Hamile Miyim?

Acaba Hamile Miyim?

Merhabalar. Biz eşimle hep prezervatifle korunuyoruz. 2 hafta önce tam ilişkiye başladığımızda prezervatifi unuttuk hemen taktık ama o süre içerisinde hiç sızıntı olmadı. Fakat bugün adet olmam gerekirken olmadım. Adet sancısını ben çok şiddetli geçiririm öyle bir ağrıda yok ama kasıklarımda ağrı var. 2 saat içinde 3 kere tuvalete çıktım normalde günde en fazla 2 kere tuvalete gidiyordum....
  5. Hamile Miyim Acaba

Hamile Miyim Acaba

Ben nişanlımla geçen adetimin ilk gününde 4 .gününe kadar bir kaç kez birlikte olduk bir kaç kez de içime boşaldı bu ay adet oldum ama her zamana göre azdı acaba hamile miyim ? Lütfen stresten ölebilirim yardımcı olur musunuz ?
  6. Hamile Miyim Ki Acaba

Hamile Miyim Ki Acaba

Merhaba bu ay adeti 4 5 gündür gecikti ve kasiklarimda ara ara agri oluyor bazen tek tarafli sag veya sol kasigima giriyor fazla uzun suruyor normalde adet olmadan once agrim olurdu ama boyle degil ve goguslerim cok hassas hamilemiyim acaba

Sayfayı Paylaş