gebe

Acaba Hamilemiyim

Konu, 'Hamilelik Soru Cevap Kayıt Olmadan Sorabilirsiniz' kısmında seval86 tarafından paylaşıldı.

?

ACABA HAMİLEMİYİM

1. ACABA HAMİLEMİYİM

oy sayısı 0
    0,0%
  2. ACABA HAMİLEMİYİM

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
  1. seval86

seval86 New Member

Beğenilen Mesajları:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    merhaba,ben adet döneminden hemen sonra eşim iki kere yalnışlıkla farkında olmadan içime boşaldı bir ikid amla son anda farketti ve bende adet dönemime 10 gün kala bulantı gözlerde kararma kasıklarda agrı terleme bel agrısı halsizlik hemen yorulma ve gögüslerde agrı hissediorum sizce hamile olma ihtimalim varmıdır.?

2. Beyza

Beyza Kader süsü verilmiş seçimler.. Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajları:
    628
    Ödül Puanları:
    113
Acaba Hamilemiyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adetim 5 6 Gün Kadar Geçti Acaba Hamilemiyim...?

Adetim 5 6 Gün Kadar Geçti Acaba Hamilemiyim...?

İyi günler düzenli adetim olurdu adetimden 6 gün geçti testte ikinci cizgi silik bir şekilde cıktı kan tahlili yaptırdım 6.21 cıktı 7 olması gerekiyormus ama daha yeni oldugu için olabilirmiş 2 gündür de ara ara leke görüyorum sizce hamilemiyim degilmiyim ne zaman bu durum netleşir ?
  2. Acaba Hamilemiyim

Acaba Hamilemiyim

merhabalar sevgilimle 16gun once birlikte olduk korunmadik bundan bir hafta once gogus uclarmda acima ve kasinti basladi hala devam ediyor iki gundurde idrarmda muthis kotu bir koku var arada birde kasiklarma bicak gibi saplanan agrilar var cok duzenli regl olurdum dun gunumdu fakat olmadim acaba hamilemiyim beni aydinlatirmisiniz lutfen simdiden tskler
  3. Acaba Hamilemiyim?

Acaba Hamilemiyim?

Merhabalar beyZa hanım,nişanlımla tatildeydim ve regl dönemim bu araya denk geliyodu primolut die bi ilaç kullandım,bu ilacı kullanırken sadece sürtünme yollu beraberlik yaşadık,ilacı bıraktıktan 4gün sonra adet oldum sancılarım fazlaydı doktora gittik gebelik testi yaptı negatif çıktı,adetim biteli 10 gün kadar oldu içimde bi tdirginlik var idrarda da yaptım test dün negatif çıktı,hamile...
  4. Hamilemiyim Acaba ??

Hamilemiyim Acaba ??

Kızlar merhaba aranıza yeni katıldım :) yardımlarınıza ihtiyacım var. 2012 yılında evlendim. 6 ay ben korundum sonrada eşim korunmaya devam etti. şubat ayından bu yana korunmuyoruz. korunmayı bırakmadan once doktora gitmiştim herhangi bir sorun varsa onceden tedavı için. Kontroöl bende hiç bir sorun olmadığını korunmayı bırakınca 3 ay içerisinde hamile kalabileceğimi soyledi. Şubat ve mart...
  5. Acaba Hamilemiyim ?

Acaba Hamilemiyim ?

Merhaba. Ben 3 Aylık evliyim. Hafif hamilelik belirtilerim vardı. Adetim 3 gün gecikti ve test yaptım negatif çıktı 7 gün gecikincede adet oldum normal br şekilde geliyor ve sadcce fazla ağrılı oluyor. Sizce üstüne görme olabilir mi
  6. Acaba Hamilemiyim??

Acaba Hamilemiyim??

Meraba eşimle adet günümden bi hafta önce ilişkiye girdim ve adetim 6 gündür gecikti test yaptım negatif çıktı acaba hamile olabilirmiyimm?

Sayfayı Paylaş