gebe

Adetim Tam 6 Gün Geçti Hamilemiyim Bilemiyorum Ya

Konu, 'Hamilelik Haftası Hesaplama' kısmında Gamze Yener tarafından paylaşıldı.

1. Gamze Yener

Gamze Yener New Member

Beğenilen Mesajları:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba Arkadaslr adetim 6 gun gecti hala olmadim dun gebelik.testi yaptim positiv cikti testlerde dogru soyluyomudur ve kasiglarim.agriyo normalmidir bu merk ettim.ltfen cevp.veriin

2. Beyza

Beyza Kader süsü verilmiş seçimler.. Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajları:
    635
    Ödül Puanları:
    113
    Hacg testi yapın net sonucu alırsınız plano testler hatalı sonuç verebilir.

Adetim Tam 6 Gün Geçti Hamilemiyim Bilemiyorum Ya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adetim 5 6 Gün Kadar Geçti Acaba Hamilemiyim...?

Adetim 5 6 Gün Kadar Geçti Acaba Hamilemiyim...?

İyi günler düzenli adetim olurdu adetimden 6 gün geçti testte ikinci cizgi silik bir şekilde cıktı kan tahlili yaptırdım 6.21 cıktı 7 olması gerekiyormus ama daha yeni oldugu için olabilirmiş 2 gündür de ara ara leke görüyorum sizce hamilemiyim degilmiyim ne zaman bu durum netleşir ?
  2. Adetim 1 2 Gün Geçti Hamilemiyim ?

Adetim 1 2 Gün Geçti Hamilemiyim ?

Kızlar adetim iki 3 gün oldu bugünle geçiyor. Test yapmaya korkuyorum. Ya hamile değilsem diye inanılmaz moralim bozuluor. Acaba ben hamilemiyim en erken gebelik testini ne zaman yapmalıyım bana yardımcı olur musunuz ?
  3. Adetim Geçti Hamilemiyim

Adetim Geçti Hamilemiyim

merhaba... biz sevgilimle ilişkiye girdik :( bi kaç ay tekrarladı bu şubat 21 de adet oldum adetim biter bitmez tekrar ilişkiye girdik ve ben mart ayında adet olmadım nisan ayında 2 kez adet oldum ve çok kısa sürdü normalde 6 veya 7 gün sürüyodu 4 ve 5 gün sürdü adetim çok düzenlidir hiç böyle olmamıştı :( test yaptım negatif çıktı gögüslerimde şişlik war dokunamıyorum bile sürekli ekşi...
  4. Adetim 9 Gün Geçti Hamilemiyim ?

Adetim 9 Gün Geçti Hamilemiyim ?

Ben tam bu Günü'de saymazsak 9gündür adetim geçti ve evde yapılan taramalarda negatif çıkıyo çildiricam doktorada gidemedim lütfen cvp verir mısınız lütfen çıkmaya bilir mı acaba
  5. Adetim 13 Gün Geçti Hamilemiyim

Adetim 13 Gün Geçti Hamilemiyim

beyza hnm adet tarihim bugün 13 gün geçti , iki kez idrar bi kezde kan testi ama negatif sizce durumum nedir
  6. Hcg 0,100 Adetim 1 Hafta Geçti,  Hamilemiyim

Hcg 0,100 Adetim 1 Hafta Geçti, Hamilemiyim

HCG 0,100 adetim 1 hafta geçti,6 aylık birde bebeğim var çok az emziriyorum.

Sayfayı Paylaş