gebe

Adetten Sonra Iliskiye Girmek

Konu, 'Anne Olmak İstiyorum Bende Buradayım' kısmında Meryem kapan tarafından paylaşıldı.

1. Meryem kapan

Meryem kapan Guest

Bardak benim adetim dün bitti ve iliskiye girdim yanlız sorunumuz var kum dokuyorum bunun sakıncası varmi

2. Beyza

Beyza Kader süsü verilmiş seçimler.. Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajları:
    635
    Ödül Puanları:
    113
    Bu durumu üroloğa danışmanızda fayda var..

3. eda arslan

eda arslan Guest

Merhaba bise sorucaktm ben yeni sprailimii cikarsim adet donemindeyim bitdikten kac gin sonra iliskiye girersm iyi olur simdiden tessekur ederm

4. Beyza

Beyza Kader süsü verilmiş seçimler.. Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajları:
    635
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba spiraili çıkardıktan sonra hekim muayenesin den geçin.Gebelik planı öncesi önemli.Hekiminiz sizi bilgilendiricektir.

Adetten Sonra Iliskiye Girmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamileyken Ilişkiye Girmek

Hamileyken Ilişkiye Girmek

ben 10 haftalık hamileyim ve hamile olmadan önce ilişkiye girdiğimizde beyaz akıntı geliyodu ama şimdi hiç akıntı gelmiyo nedeni nedir acaba. bide ilişkiye girdikten sonra 1 2 gün karnım ağrıdı ilişki esnasındada ağrıdı nedeni nedir.ilginiz için tesekkur ederim
  2. Adetliyken Ilişkiye Girmek Zararlımıdır?

Adetliyken Ilişkiye Girmek Zararlımıdır?

adetliyken ilişkinin zararları,adetliyken ilişkinin sakıncaları,adetliyken hamile kalınırmı,adetliyken ilişkiye girme hakkında bilgiler Kadınlarda adet kanaması kadın rahmi içindeki bebeğin yapıştığı ve beslenmesi için gerekli koşulları sağlayan özel bir dokunun kanayarak dökülmesi ile olur. Bu doku gebeliğin oluşmadığı her ay bir dahaki yumurtlamaya yeniden hazırlanmak için üst...
  3. Regliyken Iliskiye Girmek

Regliyken Iliskiye Girmek

Merhaba sevgilimle ilk defa iliskiye girdim ve adet oluyodum 5. Gunuydu sizce hamile kalirmiyim?
  4. Ters Ilişkiye Girmek Harammı?

Ters Ilişkiye Girmek Harammı?

islamda anal birliktelik harammı,islamda ters ilişki günahmı,anal ilişkiyle ilgili ayetler,anal ilişkiyle ilgili islamın hükümleri Kadına arka organdan temas ne şekilde olursa olsun kesinlikle haramdır. Şayet kadın bu işe razı olacak olursa, o da büyük günaha ortak olur. Eşler arası bile olsa anal ilişki, livata olarak adlandırılmış olup, yasaklanmıştır. Cenab-ı Hak buyuruyor: “Ey Muhammed!...
  5. Hamileyken Ilişkiye Girmek Günahmı?

Hamileyken Ilişkiye Girmek Günahmı?

hamileyken ilişkiye girilirmi,gebelikte ilişki harammı,islamda hamilelik ve ilişki,gebelikte ilişki hakkında bilgiler Hamileliğin devamı süresince ilişkide bulunmak helaldir. Çünkü doğum öncesinde ilişkiyi yasaklayan açık bir ilahi buyruk yoktur. Eşler, aralarında zararsız bir ilişki metodu geliştirebileceklerinden, yasağın olmaması da tabidir. Ancak, hamile eşin özel durumu sebebiyle...
  6. Adetten Sonra Ilişkiye Girdim Hamile Kalırmıyım?

Adetten Sonra Ilişkiye Girdim Hamile Kalırmıyım?

Adet bitiminde ilişki ile gebelik olabilir mi sorusunun yanıtı ok net ve kesindir. Evet, hamile kalınabilir. Kişinin yumurtalıklarının aktif olarak çalışması demek onun her zaman diliminde hamile olabileceğini göstermektedir. Bazen geç yumurtalama ya da erken yumurtalama dönemlerinde bu gibi hamile kalma durumları yaşanıyor ve örneklere baktığımızda bu oran hiçte az gibi durmuyor. Dolayısı...

Sayfayı Paylaş