gebe

Idrar Testi Yaptım Silik Çıktı Hamilelik Varmı

Konu, 'Hafta Hafta Gebelik Takibi' kısmında Dilara ipek tarafından paylaşıldı.

1. Dilara ipek

Dilara ipek Guest

merhaba idrar testi yaptım 2 defa silik çıktı ikiside kan tahlili de değerlerim 19 ve 5 çıktı sizce hamile olma ihtimalim nedir

2. Beyza

Beyza Kader süsü verilmiş seçimler.. Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajları:
    635
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba , Hcg değerinin 19 olması gebelik lehine 5 olması gebelik lehine değil..Hekime görünmenizde fayda var.

Idrar Testi Yaptım Silik Çıktı Hamilelik Varmı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adet Geçti Testte Ikinci Çizgi Silik Çıktı Bu Ne Şimdi ?

Adet Geçti Testte Ikinci Çizgi Silik Çıktı Bu Ne Şimdi ?

Ya kızlar daha adetime 5 gün kadar var ama işte her kadın gibi bende dayanamadım gittim eczaneden bir tane test aldım eve geldim ve testi yaptım. tabiki umut yok biliyorum ama yinede tırnaklarımı yiyerek bi 3-5 dakika geçmesini bekledim. Ya anlamadığım her zaman tek çizgi çıkardı şimdi silikte olsa ikinci çizgi çıktı kızlar. Sağdan soldan gebeliktir diye okuyorum. bu durumu yaşayan var mı ? Bu...
  2. Gebelik Testim De 2.ci Çizgi Silik Çıktı

Gebelik Testim De 2.ci Çizgi Silik Çıktı

herkese merhaba ben aranıza yeni katıldım 2 senedir hamile kalmaya çalışıyorum bende hiçbir sorun yok tüplerime dahi bakıldı sonrasında eşimde sperm sayısının çok düşük olduğu ortaya çıktı doktor varikosel değil dedi ve eşime ilaç verdi 1 aydır o ilacı kullanıyor benim sorum şu; en son 17 nisanda adet gördüm bugün gebelik testi yaptım ilk 20 dk negatifti ancak sonra baktığımda 2.çizgi çıkmıştı...
  3. Hamilelik Testi Silik Çıktı

Hamilelik Testi Silik Çıktı

Merhaba Hamile kalmış olabilme ihtimalimden 1 ay sonra iki tane hamilelik testi yaptım üç gün arayla ikiside negatif çıktı bugün testlere tekrar baktım yani bir hafta sonra birinde çok silik bi çizgi gördüm testi yaptığım gün bişey yoktu test bozulunca mı çıkmıştır çizgi çünkü adetimide oldum 5 gün pıhtılı sümüksü falandı ama her ay olandanaz oldu kafamkarıştı sanırım test bozulunca çıkan bi...
  4. Hamilelik Testim Silik Çıktı Testi Tekrarlamalımıyım?

Hamilelik Testim Silik Çıktı Testi Tekrarlamalımıyım?

hamilelik testinin silik çıkmasının anlamı nedir,gebelik testinin silik çıkmasının anlamı nedir,gebelik testi silik çıkması,hamilelik testi silik çıkanlar,gebelik testi silik çıkıp hamile kalanlar,silik gebelik testi hakkında bilgiler Günümüzde hemen her kadın hamile olup olmadığını tam olarak anlamak için hamilelik testi kullanır. İdrarda bulunan BHCG hormonunun belirli bir düzeyin...
  5. Beta Hcg Testi Yaptırdım 0.1 Çıktı Hamilelik Korkusu

Beta Hcg Testi Yaptırdım 0.1 Çıktı Hamilelik Korkusu

Merhaba Beyza hanım yeni üye oldum... "Eylül başında" şüpheli bir ilişkim olmuştu. 12 Eylül ve 12 Ekim'de adet oldum ama yine önlem amaçlı 17-23-30 Eylül ve 8-14 Ekim tarihlerinde Beta hcg testi yaptırdım 0.1 çıktı sonuçların hepsi. Gebelik ihtimali olsaydı bu testlerde çıkar mıydı ve daha sonradan pozitifleşme ihtimali var mı
  6. Yerleşme Kanamasından Sonra Idrar Testi Silik Çıkabilir Mı

Yerleşme Kanamasından Sonra Idrar Testi Silik Çıkabilir Mı

İyi âksamlar yerleşme kanamasından sonra idrar testi silik çıkabilir mı yoksa tam ciftmi çıkar

Sayfayı Paylaş