gebe

Pembe Sulu Akıntıyerleşme Kanamasimi

Konu, 'Öneri İstek' kısmında Öznur can tarafından paylaşıldı.

1. Öznur can

Öznur can Guest

Iyi günler beyza hanım size bir sorun olacak 25 aralıkta adet olmam gerekiyordu 21 aralıkta karnım belim ağrıdı açık pembe sulu kan geldiğini gördüm fakat akıntıya dönüştü peceteyle sildigimde pembe yerleşme kanamasi olabilir mi bu arada karnım agriyor

2. Beyza

Beyza Kader süsü verilmiş seçimler.. Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajları:
    635
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba , belirti yerleşme kanamasına uysada bunu anlamanın tek yolu test yapmak. HCG testi yaparak gebe olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

3. Oznurcan

Oznurcan Guest

Teşekkür ederimbeyza hanım idrar testinde ne zaman belli olur bugünde beyaz akıntıya dönüştü farklı bi hastalık söz konusu olabilir mi

4. Beyza

Beğenilen Mesajları:
    635
    Ödül Puanları:
    113
    Rica ederim pazartesi test yapmanız uygundur. Test sonucuna göre hekime görünebilirsiniz. Lekelenme sadece gebelik kaynaklı olmaz. Stres,yumurtlamaya bağlı, rahim kaynaklı,hormonal bir durumdan ötürü de olabilir.

5. Oznurcan

Oznurcan Guest

Idrarda gebelik testi yaptım negatif :( sali günü doktora gideceğim geçen ayda adetim 14 gun geçmişti 20 yaşındayım esimde 20 yaşında bu normal mi

6. Oznurcan

Oznurcan Guest

Dün idrarda gebelik testi yaptım negatif çıktı bu arada akintim devam ediyor bembeyaz 20 yaşındayım üstüne görme olsa bile erkenmi yaptım acaba

7. Beyza

Beğenilen Mesajları:
    635
    Ödül Puanları:
    113
    Her adet gecikmesi gebelik lehine değildir. Pazartesi hcg testi yapın sonuca göre hekime görünün. İdrardan yapılan testler hatalı sonuç verebiliyor.

Pembe Sulu Akıntıyerleşme Kanamasimi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Salin Infüzyon Sonografi Sis Sulu Ultrason

Salin Infüzyon Sonografi Sis Sulu Ultrason

Bu konu;Sonohisterografi nedir,salin infizyon sonografi nedir,SİS,nedir,sulu ultrason nedir, hakkında bilgiler vermektedir Sonohisterografi (SHG) veya salin infizyon sonografi (SİS) diye adlandırılan işlem vajinadan ve rahim ağzından geçerek rahim içerisine uzatılan ince bir katater (2-3 mm kalınlığında bir plastik boru) yardımıyla rahim içerisine serum verilerek ultrason yapılmasıdır....
  2. Pembe Akıntı

Pembe Akıntı

slm adetime 1 hafta kala pembe akıntım oldu yerleşme kanaması olabilirmi
  3. Sulu Ultrason Ağrı Yaparmı?

Sulu Ultrason Ağrı Yaparmı?

sulu ultrason nedir,sulu ultrason neden yapılır,sulu ultrason ağrılı bir işlemmi,sulu ultrason nasıl yapılır,sulu ultrason hakkında bilgiler Sonohisterografi (SHG) veya salin infizyon sonografi (SİS) diye adlandırılan işlem vajinadan ve rahim ağzından geçerek rahim içerisine uzatılan ince bir katater (2-3 mm kalınlığında bir plastik boru) yardımıyla rahim içerisine serum verilerek...
  4. Adetmi Oldum Düşükmü Yaptım Bilmiyorum

Adetmi Oldum Düşükmü Yaptım Bilmiyorum

Merhaba beyza hanim gecen ocak 29 da son adetim basladi bu ay 26inda olacakti fakat 29una kadar bisey olmadi son bir haftadir da bulanti halsizlik ve bas dönmesi vardi bugun ilk basta pembe lekelenme sonrasında da yogun agrili kanamamm basladi yerlesme kanamasimi adet mi dusukmu anlayamadim yardimci olursaniz sevinirim
  5. Arkadaşlar Yaşadığım Yerleşme Kanamasımı Acil Yardım Lutfennnn

Arkadaşlar Yaşadığım Yerleşme Kanamasımı Acil Yardım Lutfennnn

Mrblar... 3Nisan da eşimle çalışmalara başladık son adet tarihim 13 Mart ve 12Nisan da adet olmam gerekiyordu 11 nisanda bel ağrım oldu biraz 11Nisan gecesi bi iki damla lekelenmem oldu Nisan 12 ve 13 çok az olarak kanama devam etti fakat normal adet kanaması gibi yoğun ve pıhtılı değildi açık renkti 2.gunun akşamı bitti ve o gece sadece afedersiniz peçeteyle silince sadece Pembe pembe lekeler...
  6. Düşükmü Yapıyorum Üstüne Görme Kanamasımı Gördüğüm

Düşükmü Yapıyorum Üstüne Görme Kanamasımı Gördüğüm

Slm geçen doktora gittim beta 12.34 çıktı ertesi gün kanama oldu 7 ye düşmüş tekrar gittim 2.93 e düşmüş yapacak birşey yok dedi doktor ustune görme olabilir mi lekelenme var

Sayfayı Paylaş