gebe

Yumurtladığımı Nasıl Anlayabilirim ?

Konu, 'Yumurtlama Günü Hesaplama ( Ovulasyon )' kısmında Beyza tarafından paylaşıldı.

1. Beyza

Beyza Kader süsü verilmiş seçimler.. Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajları:
    635
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba idrardan yapılan ovülasyon testlerine açıkçası pek güvenmiyorum.Devam edebilirsiniz sakıncası zararı olmaz..

2. Baharrr

Baharrr Guest

Merhabalar beyza hanim . beni bir konuda aydinlatirmisiniz. Cok merak icerisindeyim.ovulasyon gunleri icine girdigimde korumasiz bi iliski yasadim hersey normaldi iki gun sonra kanamam basladi ve 3 gin sonunda bitti.yumurtlama gununde gelen kanama yumurtlamayi sonlandirirmi yoksa devam edermi.mensinizi bekleyin diceksiniz evet beklicem zaten ama bu konuyuda cok merak ediyorum. Cvp verirseniz sevinirim.

3. Beyza

Beğenilen Mesajları:
    635
    Ödül Puanları:
    113
    Ovülasyon gününden 2 gün sonra nasıl mens oluyorsunuz ?Öncelikle ovülasyon günleri hakkında bilgi edinmenizi tavsiye ediyorum..Yumurtlama gününde mens olmaz.

4. Sbl

Sbl Guest

Beyza hnm tesadufen sıteyı gördum oncelıkke verdıgınız bılgılerden dolayı tsk ederım . 39 yasındayım bır kızım var 22 yasında ve bırdaha cocuk sahıbı olamadım. Sanırım yumurtalıklarımda tembellık oldu zaten kızımıda erken doğurdum. Dr a gıttım bundan bıkac yıl evvel çocuk olmaması için bı sebep yok , yumurtalıklarında bıraz tembellık var okadar dedı, ve bırde çocuk haznemın kırık yada catlak oldugundan ve amelıyat olmam gerektıgını soyledı ve çok ıstemedıgım için oralı olmadım şuann ıstıyorum oncelıkle çocuk gelişiminın tamlandığı bu çocuk haznesı kırıksa bır zararı olurmı bebege ıkıncı olarak adet bıtımınden hemen bır gun sonra yumurtlama donemı gerceklesırmı hamıle kalma olasılığım mumkunmudur. Eger olurda ıkıze hamıle kalırsam O çatlak çocuk haznesı ıkısınıde geliştırmeye yetermi acaba !?

5. Beyza

Beğenilen Mesajları:
    635
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba , hazne kırığı çatlağı yazmışsınız böyle bir şey yok ? Pubik kemikte ayrılma söz konusu ise bu tedavi ve egzersizlerle giderilebiliyor.Sizmi yanlış anlamışsınız hekiminizmi yanlış bilgi vermiş anlayamadım..

Yumurtladığımı Nasıl Anlayabilirim ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamile Olabilirmiyim Hamile Isem Nasıl Anlayabilirim

Hamile Olabilirmiyim Hamile Isem Nasıl Anlayabilirim

merhabalar beyza hanım.benim sorum ben 26 aralık 2013 tarihinde doğum yaptım ve 40 gün boyunca kanamam oldu az az 3 şubat ta 40 im çıktı ve 13 şubatta da adet oldum ve suanda korunuyoruz bugün 19 mart hamile olablirmiyim.suan bebegimi emziriyorumda
  2. Hamile Olduğumu Nasıl Anlayabilirim?

Hamile Olduğumu Nasıl Anlayabilirim?

hamilelik belirtileri,hamilelik testleri,hamilelik ne zaman anlaşılır,gebelik belirtileri,gebelik testleri hakkında bilgiler Gebelik şüphesinde yapılması gereken tek işlem gebelik testleridir. İnternetten size kesin net yanıt vermemiz mümkün değildir. Kafanızda konuyu büyütmekten ise test yaptırıp sonuca ulaşmanız en mantıklsıdır. 3 yöntem vardır: 1) idrarda gebelik testi 2) Kanda...
  3. Büyü Yapıldığını Nasıl Anlayabilirim?

Büyü Yapıldığını Nasıl Anlayabilirim?

büyü nedir,büyü nasıl yapılır,büyünün belirtileri,büyüden koruyan dualar,büyü nasıl bozulur hakkında bilgiler İmam-ı Rabbani hazretleri buyuruyor ki: Büyü yapmak, küfre en yakın olan, en kötü haramdır. Hadis-i şerifte buyuruldu ki: (Müslüman büyü yapmaz. Allah saklasın, imanı gittikten sonra büyü tesir eder.) [c.3, m.41] İmam-ı Nevevi hazretleri buyuruyor ki: (Büyü yaparken, küfre sebep...
  4. Cep Telefonuyla Yer Nasıl Belirlenir?

Cep Telefonuyla Yer Nasıl Belirlenir?

Seyehat ederken kaybolduğunuzu düşünün, hiç bilmediğiniz bir yerdesiniz, muhtemelen birilerine adres sorar, bir tanıdığınızı arayıp yardım istersiniz, fakat tam olarak nerede olduğunuzu bilmediğiniz için, verilen tariflerle yolunuzu bulmak yine de biraz ustalık ister. Böyle bir durumda telefonunuzu yön bulma amaçlı kullanabilirsiniz. Telefonunuz sayesinde tam olarak nerede olduğunuzu...
  5. Adetmi Oluyorum ? Adet Olduğumu Nasıl Anlayabilirim ?

Adetmi Oluyorum ? Adet Olduğumu Nasıl Anlayabilirim ?

Merhaba bu sayfaya yeni uye oldum 1.5 yildr evliyim 4ay once ilk gebeligimde 1 hafta icinde dusuk yaptim dis gebelik dediler size bisey danismak istiyorum bu aksam tam yumurtaliklarimin oldugu yerde sancim oldu saga sola bile donemedim yattigim yerde gece kanamam olmus ama suan yok kanamam kasiklarim agriyor hic adetimde boyle olmazdi adetim daha gecikmedi 2 gun var olmama acaba yerlesme...
  6. Yağ Lekesi Nasıl Çıkarılır?

Yağ Lekesi Nasıl Çıkarılır?

Yemek yerken, tamir yaparken ya da cilt bakımı sırasında karşımıza çıkabilen yağ lekeleri, gıda maddelerinden, kozmetik ürünlerinden ve tamir malzemelerinden kaynaklanabilir. Yağ lekesinin çıkarılabilmesi için çeşitli yöntemler uygulanabilir. Yöntemin etkili olabilmesi için uygun malzeme de önemlidir. Bazı malzemeler lekeleri emer, bazı malzemeler ise iter. Farklı yağ lekeleri ve kumaş...

Sayfayı Paylaş