gebe

Zevk Suyuyla Hamile Kalınırmı?

Konu, 'Düzensiz Adet ve Hamilelik' kısmında Beyza tarafından paylaşıldı.

1. Beyza

Beyza Kader süsü verilmiş seçimler.. Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajları:
    635
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba , zevk suyu sperm hücresi içerebildiğinden gebe kalmak mümkün.Yalnız düşük ihtimal.Gecikmeniz olursa test yapın.

2. Bordookiraz

Bordookiraz Guest

Merhaba nisanlimla surtunme yaşadık ama boşalma.olmadi hiç bir şekilde bakireyim içime girmedi sadece zevk suyundan şüphe duyuyorum. İlk ay adet oldum 5gun surdu. İkinci ayında 15 gün gecikti aşırı stresliyim her gece ağlıyorum acaba bundan dolayı mıdır

3. Beyza

Beğenilen Mesajları:
    635
    Ödül Puanları:
    113
    Bu tür birliktelikle gebelik söz konusu olmaz. Daha önce adetiniz gerçekleşmiş..Her adet gecikmesi gebelik lehine değil. Kafaya çok takıyorsanız gidip test yapın . Streste adet gecikmesine neden olabiliyor..

4. Ela123

Ela123 Guest

Son adetim 26 kasimdaydi 13 aralıkta birlikte olduk ancak boşalma gerçekleşmedi iliskiden sonra da olmadi ve bende kanama da olmadi 5 ocaktayiz şu an hala adet olmadım ancak arada çok ağır hastalandım iğneler ve penisilin kullandım ve stresli bir dönemden geçtim hamile olma ihtimalim var mıdır

5. Beyza

Beğenilen Mesajları:
    635
    Ödül Puanları:
    113
    Korunmasız her birliktelik istenmeyen gebelik açısından risktir. Tedbiren test yapın. Kullanılan bazı ilaçlarda adet gecikmesine neden olabilir.

6. ~~~~

~~~~ Guest

Erkek arkadaşımla bundan 3 hafta önce sürtünme yoluyla ilişkiye girdik ama onun üstünde kıyafetleri ve benim üstümde iç çamaşırı vardı adetimin 29. Günündeyim olmam gerekiyor göğüslerim şiş kasık ağrım var ama hala olmadım

7. Beyza

Beğenilen Mesajları:
    635
    Ödül Puanları:
    113
    Bu tür birliktelikte gebelik söz konusu olmaz. Bir kaç gün içinde mensiniz başlamazsa gecikmeniz için hekime görünün..

8. ------

------ Guest

teşekkür ediyorum ve över kistim var sol kasığımda 3.7 bundan kaynaklı olabilir mi veya korkudan kaynaklı olabilir mi

9. Beyza

Beğenilen Mesajları:
    635
    Ödül Puanları:
    113
    Kist , stres, hormonal rahim kaynaklı sorunlar gecikmeye neden olabilir.

10. Brckoc

Brckoc Guest

Merhaba erkek arkadaşımla bir hafta önce sürtünme yoluyla bir ilişki yaşadık iki gün iki kez ikisinde de bana gelebilecek şekilde boşalmadı 3 gün sonrada adet oldum zevk suyu vajinama gelmiş olsa bile gebelik söz konusu mudur?

11. Beyza

Beğenilen Mesajları:
    635
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba mensiniz gerçekleşmiş gebelik söz konusu değil.

Zevk Suyuyla Hamile Kalınırmı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Acil Yardım Hamile Miyim???zevk Suyuyla Hamile Kalınırmı

Acil Yardım Hamile Miyim???zevk Suyuyla Hamile Kalınırmı

sevgilimle ilişki yaşadık bile diyemeyeceğim bi ilişki yaşadık. çıplaktık ama sürtünme olmadı. belki bir dakika kadar aramızda tam anlamıyla temas oldu ancak boşalma da yaşanmadı. zevk suyu bulaşmış olabilir, olduysa içeri kadar girme olasılığı, hamile kalma olasılığım var mı? lütfen dalga geçmeden yardım edin, hap almadım ve yardıma ihtiyacım var..
  2. Zevk Suyuyla Hamile Kalan Varmı?

Zevk Suyuyla Hamile Kalan Varmı?

zevk suyuyla gebe kalınırmı,zevk suyuyla gebe kalamk mümkünmü,zevk suyuyla gebelikoranı,zevk suyuyla hamile kalma hakkında bilgiler zevk suyu ile gebe kalınır mı diye bir soru akıllarınıza devamlı kafanızı yormaktadır. Bu özellikle genç insanlar için tehlikeli bulduğumuzu söyleyebiliriz. Özellikle ilk kez ve yavaş yavaş cinsel birliktelik yaşaya erkeklerde zevk suyu ile sperminin karıştığını...
  3. Zevk Suyuyla Hamile Kalinirmi Arkadaşımla Birlikte Oldum Da Cevaplayın Lütfen Ne Yapayım

Zevk Suyuyla Hamile Kalinirmi Arkadaşımla Birlikte Oldum Da Cevaplayın Lütfen Ne Yapayım

Nisanlimla ilişki yaşadım ama kızlık zari patlamadan ve içime bosalmadi sadece zevk suyu kaçmış ola bilir bizde onun için ikici gününde ertesi gün hapı aldım sizce hamile kalma olasılığın varmi
  4. Zevk Suyuyla Hamile Kalınıyormuş Doğrumu

Zevk Suyuyla Hamile Kalınıyormuş Doğrumu

Merhaba. Ben ağustos ortasında bende iç çamaşırı varken sürtünme yoluyla bir ilişki yaşadım. Boşalma ve çıplak temas olmadı. İlişkiden sonra biri gecikmeli 2 kez regl oldum. İlişkiden yaklaşık 60 gün sonra idrar testi negatif çıktı. İhtimal var mıdır? Bir de bu ay adetimin 13.günü uzayan bir akıntı geldi, bu yumurtlama akıntısı mıdır? Teşekkürler cevabınız için.
  5. Zevk Suyuyla Hamile Kalınıyormu

Zevk Suyuyla Hamile Kalınıyormu

Merhaba ben ekimin 3 ünde ilişkiye girdim ama tam değildi zevk suyu tehlikesi vardır diye korkuyorum bi kaç gün sonra regl oldum sonra tekrar aynı şekilde ama içine boşalma olmadı Karnım a oldu ve kasimin 2 sinde regl oldum. Aralıkta tekrar ilişki yaşadık aynı şekilde ve 5 dk sonra regl olduğumu anladım ağrı kesici kullandım çok sancı olduğu için ama 10 gün oldu kahve rengi akıntı var sizce...
  6. Ön Sıvı Ile Hamile Kalınır Mı?

Ön Sıvı Ile Hamile Kalınır Mı?

Ön sıvı denilen zevk suyu içerisinde sperm hücresi olma ihtimali vardır. Bu durum hamileliğe yol açabilir. Bu yüzden zevk suyu hamile bırakmaz diye düşünmemek lazım. Gerekli önlemleri ona göre almalısınız. Bunun bilincinde olmalısınız. Kesinlikle hamile kalırsınız demek zor. Fakat bu ihtimalin bilimsel anlamda var olduğunu bilmek gerekir. Hatta bekaret zarar görmeden dursa bile hamile...

Sayfayı Paylaş