Biorezonans sigara bırakma nasıl bir tedavi?

• Konbuyu başlatan sorumvar
  • Başlangıç tarihi
S

sorumvar

Member

Biorezonans sigara bırakma fiyatı kadınlar kulübü biorezonans sigara bırakma yorumlar hamilemiyim forum'da.​

Sevgili arkadaşlarım ben şu an 45 yaşındayım ben bildim bileli sigara içiyorum ama artık çok zorluyor merdiven çıkamıyorum yokuş çıkamıyorum sigara benim hayatıma mal olacak diye korkuyorum çocuklarım var onların üniversitelerini bitirmelerini evlenmelerini görmek istiyorum sağlık durumumu düzeltmek istiyorum biorezonans sigara bırakma fiyatı nedir bunu kullananlar var mı fayda görenler varsa bana yardımcı olurlarsa çok sevinirim.

admin

admin

Administrator
Yönetici
Merhabalar
Maalesef sigara içmek çok iyi bir alışkanlık değil bütün organlarımızı mahveden bir zehir diyebilirim bundan kurtulmak için güzel bir yöntem biorezonans. Biorezonans tekniği seans seans yapılan vücuda dışarıdan verilen titreşimlerle vücudumuzdaki sigaranın yarattığı tahribatları uzaklaştırmaya yarayan bir tedavi yöntemidir yani anlayacağımız diyeyim de bu şekildedir. Tedaviye başladığınızda tek seansta bile tedaviye yanıt verebilirsiniz genelde 2 seans olarak uygulanır bu seanslar yaklaşık 1 saate yakın sürer seanslar arasında 3 gün ara verilir. Biorezonans sigarayı bırakma tedavisi tamamen doğal olup yan etkisinin olmadığı söylenmektedir. Üstelik biorezonans diğer sistemler gibi sizi strese sokmaz fazla kilo almanıza neden olmaz. Biorezonansla sigara bırakmak fiyatı 1000-2000 lira arasında fiyatlar değişmektedir.

Dilerseniz ilginizi çekerse "radyofrekans yaptıranlar nasıl bir işlem bu" konumuza aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.