Konya'da lazer yaptıranlar önerilerinizi bekliyorum

• Konbuyu başlatan sorumvar
  • Başlangıç tarihi
S

sorumvar

Member

Konyada lazer kadınlar klubü konyada lazer yaptıranlar kadınlar klubü hamilemiyim forum'da.​

Merhabalar arkadaşlar ben yeni konyaya taşındım iş dolayısı ile ama buraları hiç bilmiyorum ve bana acil lazer epilasyon merkezi önerisi lazım. Daha önce devam eden 5. seansımdaydım buraya taşınma işi olunca yarım kaldı tabii. Şimdi etkili ve güzel bir merkez önerisi istiyorum. İşinde iyi ve başarılı olan fiyatı ne olursa olsun sıkıntı değil. Konyada hiç bir yeri bilmiyorum geçerken gördüğüm bir iki yer var ama girip sormadım da açıkçası.

admin

admin

Administrator
Yönetici
Merhabalar
Lazer epilasyon yaptırmadan önce iyice araştırma yapmak önemli. Sonuçta uzun süren bir işlem ve iyi bilenler tarafından yapılmadığında da sıkıntılar oluşturabilir. Eğer merkezlerle ilgili bilginiz yoksa tereddüt ediyorsanız önceliği bu işi yapan sağlık kuruluşlarına verebilirsiniz. Konya'da da işini iyi yapan hastaneler olduğunu duydum ve tecrübeli sağlık çalışanları tarafından en azından uzman elinden geçmiş oluyorsunuz. Ama diğer özel güzellik merkezlerini düşünecek olursanız bilgi alırken tecrübe ve aldığı eğitimi mutlaka göz önünde bulundurun derim.