Nasıl hamile kaldınız anlatır mısınız?

• Konbuyu başlatan sorumvar
  • Başlangıç tarihi
S

sorumvar

Member

Nasıl hamile kaldım kadınlar kulübü nasıl hamile kaldınız hamilemiyim forum'da.​

Hanımlar ben size nasıl hamile kaldım yazmak istedim belki bazı bebek isteyen arkadaşlara da ilham olur diye düşündüm. Şuan 5 aylık hamileyim çok şükür hem de hiç bir sebep yokken olmazken bebeğimiz şuan Allah'a şükür hamile kaldım. Öncelikle kafanıza takmayacaksiniz sonrasında yumurtlama zamaninizi bileceksiniz sonrasında ise dua dua dua inşallah her isteyenin duası kabul olur diliyorum Allah'tan. Hamilelik bile yaşamak harika bir şeymiş. Sizler de tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

admin

admin

Administrator
Yönetici
Merhabalar
Ne güzel sizin adınıza çok sevindim. Gerçekten Allah istedikten sonra olmayacak bir şey yok. İstemek ve tevekkül etmek gerekir. Öncelikle dediğiniz gibi bu durumu kafaya takmamak çok önemli kızlar. Hatta biliyor muydunuz hamile kalmak isteyen kadınlar kafadan bunu sildikleri zaman hamile kaldıklarını öğreniyorlar daha çok. Kafanız ve ruh haliniz çok rahat olmalı. Sonra eğer bir sorun varsa doktor kontrolünde muayene olup tetkikler yaptırmalısınız. Sorun yoksa mutlaka yumurtlama zamanı bilinmeli misafirimizin de dediği gibi. Yumurtlama hamile kalabilmenin mihenk taşıdır adeta. Yumurtlama zamanında hamile kalma işleminin yüzde 90 işlemi tamamlanmış olur. Adetiniz düzensiz ise once düzene koyun sonrasında ise yumurtlama zamanınızı kolaylıkla tespit edebilirsiniz. Ayrıca yumurtlama zamanı için ovulasyon testleri var onunla da yumurtlama zamanınızı kolaylıkla tespit edebilirsiniz. İlişki sonrası mutlaka hemen yataktan kalkmadan yaklaşık 20 dakika kalçanızı yukarıda tutarak sperm hücrelerinin yumurtaya daha hızlı gidip dollemesini kolaylaştırabilirsiniz.

"Hamile kalabilmek için neler yapılmalı?"​

• Sigara alkol kullanmamalı
  • Folik asit ağırlıklı besinler tüketin
  • İlaç kullanımını kisitlayin
  • Sağlıklı beslenin
  • Yumurtlama zamanini iyi tespit edin
  • İlişki sırasında doğru pozisyonu bulun
  • Stresten uzak durun
  • İlişki sonrası en az 20 dakika uzanın

Hamile kalmak için yumurtlama çok önemli dedik. "Yumurtlama günümü nasıl anlar ve hesaplarım" yazımızda yumurtlamaya dair her şey var mutlaka inceleyin.