gebe

Keratin bakımı nedir?

Bu konu Keratin bakımı ,keratin bakım fiyatları,keratin yüklemesi hakkında bilgiler vermektedir

Ah biz hanımlar..En çok saçlarımızla uğraşırız değilmi? Kızınca saçlarımızı keseriz,mutlu olunca saçlarımızı boyarız..Saçlarımız vücudumuzda en çok işlem gören yer.Hemen hemen her gün fönleme,maşalama gibi işlamlar saçımızı yıpratıyor.Yıpranan saçlar kırılıyor,dökülüyor ve mat bir görününüme bürünüyor.Ve maalesef bir çoğumuz bunca işleme zaman buluyoruzda ,saçlarımıza bakım yapmıyoruz.Size bugün saç bakımın da keratin  bakımı hakkında bilgiler vereceğim.Keratin  dişlerimizde, tırnaklarımızda ve saçlarımızda bulunan bir tür proteindir.Sıç boyanan ısıya maruz kalan saçlar keratini kaybediyor.Bu yüzden işlem gören saçlar için keratin bakımını öneriyorum.

 

Keratin bakımı işlem süresi 1 saattir.Keratin bakımı yapılan saçlar parlak bir görünüm kazanmanın yanında ,daha dolgun ve sağlıklı oluyor.Keratin bakımını ister eviniz de yapın,isterseniz kuaförde. Her kuaför farklı markanın keratin bakımı nı uyguluyor .Keratin ürünleri tercih edilirken formaldehit içermeyen ürünler tercih edilmelidir.Keratin bakımının hiç bir zararı yok ,bilakis saçı onarıyor.

 

Keratin bakımına başlamadan önce saçarınızı şampaunla yıkıyorsunuz.Durulama işlemi sonrası ıslak saça  keratin yüklemesini yapıyorsunuz.Saçlarınızı kurutuyorsunuz.2-3 gün saçların yıkanmaması tavsiyedir.Saçda daha uzun  süre etkisini sürdürmesini sağlar.Keratin uygulamasının etkisi 1.5 - 2 ay dır.

 

Keratin bakım fiyatlarını merak ediyorsanız;kuaförden kuaföre değişiklik gösterebilmekle birlikte, 50 – 300 TL arasında  dır.
Not:Keratin bakımının etkisini göstermesi için sülfatsız şampuan kullanılması, tavsiyedir.


Doğum sonrası Anksiyete nedir ?

Doğum sonrası Anksiyete nedir ?

Doğum sonrası anksiyete bozukluğu ve depresyon hakkında bilgiler Doğum sonrası anksiyete nedir? Doğum sonrasında yoğun endişe ve panik

Düzensiz kese oluşumu nedir?

Düzensiz kese oluşumu nedir?

Hocam merhaba 5 haftalık gebeyim doktora gittiğimde kesede düzensiz oluşum olduğu kesenin etrafında kan birikimi gözlendi.Bu

Rahmin ters durması nedir?

Rahmin ters durması nedir?

Bu konu ;Rahmin ters durması hakkında bilgiler vermektedir.

Adetim gecikti nedeni nedir?

Adetim gecikti nedeni nedir?

Bu konu adet gecikmesi nin nedenleri hakkında bilgiler vermektedir.

Adet söktürücü ilaç nedir?

Adet söktürücü ilaç nedir?

Bu konu adet söktürücü ilaçlar hakkında bilgiler vermektedir.

Acvit dudak serumu nedir ?

Acvit dudak serumu nedir ?

Bu konu Acvit dudak serumu nedir hakkında bilgiler vermektedir.


Yorum Gönder