Progestan Kullanan Hamileler

Progestan kullanımı ve progestan kullananlar bu konumuza göz atıyorsanız. Burayı ziyaret eden misafirlerimiz için yazacak birşeyleriniz vardır diye düşünüyorum.

Progestan kaç ay kullanılır ?

Progestan kaç gün kullanılır yada kaç gün kullandınız?

Testi hangi gün yaptırdınız ve sonuçları neler oldu ?

Progestan yan etki yaptı mı ? Yan etkisi var mı ?

Progestan günde kaç adet kullanılıyor ?

Hemen yukarıda bulunan sorular hakkında bizlere bilgiler vermenizi rica ediyoruz arkadaşlarım.

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Progesteron Testi Değerleri Neyi İşaret Ediyor ? başlıklı makalemizde progesteron değerleri ve progesteron testi sonuçları hakkında bilgiler verilmektedir.

Progestan Kullanan Hamileler progestan,progestan kullananlar,progestan ne işe yarar,progestanla hamıle kalanlar,progestan hapi ne icin kullanilir,progestan ne için kullanılır,progestan iğne kullananlar,progestan hapi ne ise yarar,progestan bittikten kaç gün sonra adet olunur,hamilelikte progestan kullanımı, makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.

BENZER KONULAR

“Hamile kalmak istiyorum ovülasyon günümü bilmiyorum” için 2 yorum

  1. esra diyor ki:

    Ayın 1inde hasta olmam gerekiyordu olmadım. Ayın üçünde beta hcg 29 civarı çıktı Ayın 5 inde tekrar yaptım beta hcg 108 çıktı. bu durum çoğul gebelikle açıklanabilir mi? Yoksa sıkıntılı bir durum mudur?

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
progestan
Progesteron Testi Değerleri Neyi İşaret Ediyor ?

Sevgili arkadaşlarım sevgili hanımlar, progesteron testi yaptıranlar 21. gün testi yaptıranlar ve sonucu merak edenlere çok kısa bilgiler vermek istiyoruz....

Kapat