Progestan Kullanan Hamileler

Progestan kullanımı ve progestan kullananlar bu konumuza göz atıyorsanız. Burayı ziyaret eden misafirlerimiz için yazacak birşeyleriniz vardır diye düşünüyorum.

Progestan kaç ay kullanılır ?

Progestan kaç gün kullanılır yada kaç gün kullandınız?

Testi hangi gün yaptırdınız ve sonuçları neler oldu ?

Progestan yan etki yaptı mı ? Yan etkisi var mı ?

Progestan günde kaç adet kullanılıyor ?

Hemen yukarıda bulunan sorular hakkında bizlere bilgiler vermenizi rica ediyoruz arkadaşlarım.

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Progesteron Testi Değerleri Neyi İşaret Ediyor ? başlıklı makalemizde progesteron değerleri ve progesteron testi sonuçları hakkında bilgiler verilmektedir.

Progestan Kullanan Hamileler progestan kullananlar,progestan ne için kullanılır,progestan ne işe yarar,progestan kullandıktan kaç gün sonra adet olunur,progestan hamilelikte kullanım,progestan 100 mg kullananlar,progestan nedir ve ne için kullanılır,progestan 100 mg ne işe yarar,progestan ile hamile kalanlar,hamilelikte progestan kullanımı, makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.

“Adetim düzensiz ovülasyon günümü nasıl hesaplıycam?” için 2 yorum

  1. Gönül diyor ki:

    Mrb benim adetim çok duzensiz 19 Ekim 17 Kasım 28 Aralık ve 11 Şubat Yumurtlama dönemini hesaplayamiyorum doktora gittim hersey normal dedi ve adet soktururucu ilaç verdi 11 Şubat’ta adet oldum yardımcı olurmusunuz iki aydır da korunmuyoruz 1 yıllık evliyim

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
progestan
Progesteron Testi Değerleri Neyi İşaret Ediyor ?

Sevgili arkadaşlarım sevgili hanımlar, progesteron testi yaptıranlar 21. gün testi yaptıranlar ve sonucu merak edenlere çok kısa bilgiler vermek istiyoruz....

Kapat