Yumurtlama Gününe Göre Cinsiyet Belirleme Hakkında Bilgiler

Yumurtlama gününe göre bebeğin erkek mi yada kız mı olacağının tespitini ve nasıl yapıldığını anlatan bir yazı paylaşacağız sizlerle arkadaşlarım. Bu yazıda Regl bittikten sonra yumurtlama zamanına kadar birlikte olursanız bebeğiniz kız, sadece tam yumurtlama zamanında yaşayacağınız birliktelikte ise bebeğin erkek olacağı belirtiliyor. Hiç bir şeyin yüzde yüz doğru olmadığının da altını çizmek lazım arkadaşlarım. Yani yaparsınız kız beklersiniz erkek olur erkek beklersiniz kız olur. Onun için bu tür şeylere bu kadar takmamakta fayda var diye düşünüyorum.

Op. Dr Yoldemire göre kız yada erkek isteyenler nelere dikkat etmeli ?Kız Erkek Bebek Yöntemleri

Erkek bebek bekleyen kişilerin dikkat edeceği şeyler ?

Erkek bebek için sıkı iç çamaşırı giymemek, hayaların serin tutulması, sauna sıcak banyo yada scuba dalış yapılmaması gerektiğini belirtiyor Op.Dr Tevfik Yoldemir.Özellikle erkek bebek isteyen erkeklerin birliktelikten 30 dakika kadar önce sert bir kafeinli kahve içmesinin çok yararlı olacağından bahsetmiş.

Kız bebek bekleyen kişilerin dikkat edeceği şeyler ?

Kafein alımının bu yöntemde çok önemli olduğunu belirtiyor Yoldemir. Kadın yada erkeğin uzun bir süre kafein ve kafein içeren yiyeceklerden uzak durulması gerektiğini belirtiyor.

Biz yidene bu tür şeyler yerine, kısmette ne varsa o gelsin diyenlerdeniz sevgili hanımlar. Yinede siz bu durumlar hakkında bilgi sahibi olun. Artık uygulamak yada uygulamamak tamamen size bağlı.

HAMİLEMİYİM.ORG

 

Bir önceki yazımız olan Hamile Miyim ? başlıklı makalemizde acaba hamilemiyim, hamilelik belirtileri ve hamilelik testi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yumurtlama Gününe Göre Cinsiyet Belirleme Hakkında Bilgiler yumurtlama hesaplama cinsiyet belirleme,yumurtlama gününe göre cinsiyet belirleme,son adet tarihine göre cinsiyet belirleme,yumurtlamaya göre cinsiyet belirleme,yumurtlama günü hesaplama cinsiyet belirleme,Adet Tarihine Göre Cinsiyet Belirleme,yumurtlama hesaplama cinsiyet,tarihine göre cinsiyet belirleme,yumurtla tarihine gore erkek bebek,yumurtlama döneminde cinsiyet belirleme, makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
yumurtlama
Yumurtlama Dönemi Tesbiti Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Yumurtlama dönemi belirtileri Ovulasyon günü her kadına göre değişir. Bunu anlamak için bazal temperatür denen bir ölçüden yararlanılır. Yumurtlama (Ovulasyon)...

Kapat