gebe

Yumurtlama İlaçları Hakkında Bilgiler

Yumurtlama ilacı kullananlar yada kullanmak isteyenler, yumurtlama ilaç isimlerini merak edenler bu konuyu sizler için araştırdık. Yumurtlama ile alakalı sorun yaşayan, adetleri düzensiz olan kişilerin bu yazıyı okuduktan hemen sonra bağzı düşüncelerinin değişeceklerine eminim. Bu arada, sizler yumurtlama ilacı kullanmış ve başarı elde etmişseniz bu yumurtlama ilacının ismini, kullanım miktarı ve kaç zaman kullandığınızı daha doğrusu bu hususta bizlere tecrübelerinizi yazarsanız, emin olun sizin durumunuzda olan binlerce kadına da iyilik yapmış ve bilgilendirmiş olacaksınız. Yumurtlama ilaçları seyrek yumurtlayan kadınlarda aylık yumurtlamayı sağlamak ve yumurta üretimi olmayan yani yumurtlayamayan kadınların yumurtlama olanı düzene sokmak için kullanılır. Bu ilaçlar aynı zamanda her denemede birden fazla yumurta geliştirmek için de kullanılabilir. Bunda aslında amaç kızlar, en az bir yumurtanın döllenmesini sağlamaktır. Yumurtlama ilaç isimleri sık kullanılanlar ve yan etkileriyle alakalı bir tablo paylaşmak istiyoruz sizlerle Lütfen sizlerde bu ilaçlardan hangilerini ne kadar zaman kullandığınızı bununla alakalı yorumlarınızı bizlere gönderiniz. Sevgiler.    


Hamileliğin 3. haftası hakkında bilgiler

Hamileliğin 3. haftası hakkında bilgiler

Hamileliğin 3. haftası belirtileri, 3. haftasında anne adayları neler yaşar ne gibi değişiklikler olur ? Uzman Görüşü: Siz

Ssk sorgulama işlemleri hakkında bilgiler

Ssk sorgulama işlemleri hakkında bilgiler

Tc kimlik no Edevlet ile şifresiz sigorta Ssk Sgk hizmet dökümü döküm sorgulama Bugün sizler için

Meme kanseri taraması hakkında bilgiler

Meme kanseri taraması hakkında bilgiler

Meme taraması nasıl yapılır meme kanserinin tedavisi kemoterapi ve bilinmesi gereken önemli bilgiler

İlişki sonrası kanama hakkında bilgiler

İlişki sonrası kanama hakkında bilgiler

İlişki sonrası kanama veya kanama olmaması durumu ve ilişki sonrası kanama kaç gün sürer gibi sorularınıza

Hamilelikte basur hakkında genel bilgiler

Hamilelikte basur hakkında genel bilgiler

Hamilelikte basur memesi yada kanaması olur mu ? Bunun bir tedavi yöntemi yada hamilelik sürecinde bunu

Doğumun başlama belirtileri hakkında bilgiler

Doğumun başlama belirtileri hakkında bilgiler

Doğumun başlaması yada başlayacağı nasıl anlaşılır. Hangi belirtilerde doğumun başladığını anlayabilirim ? Doğumun başlamasının üç belirtisi vardır. Bunlar


Yorum Gönder

 1. Beyza diyor ki:(19 Mayıs 2013 18:20)

  Merhaba yeliz ;hayatım kendi başına ilaç kullanman çok riskli yarın mutlaka doktora görün.Umarım olumsuz bir durumla karşılaşmazsın

  1. Yeliz diyor ki:(19 Mayıs 2013 10:26)

   Merhabalar, ben 33 yaşındayım, yaklaşık olarak 16 aydır normal yollarla hamile kalmayı deniyorum. 3 farklı Dr.a gittim, hepside herşeyin yolunda olduğunu söyledi ve bana herhangi bir ilaç vermedi. Eşim de Dr.a gitti onuda normal buldular ve ilaç vermediler. Ben yaşım itibari ile de daha fazla beklemek istemediğimden geçen ay eczaneden, Klomen ilacını aldım ve 5 gün kullandım. Şu an adetimin 2. günündeyim fakat kanamam neredeyse yok gibi ve çok koyu renkte geliyor. 1 haftadır göğüslerim çok hassas dokunduğumda çok fazla sızlıyor ve kıyafetlerimi giyerken bile hissediyorum. Yarın Dr.a gideceğim Klomen kullandığımı itiraf edip adetimin neden bu şekilde olduğunu öğrenmek istiyorum. Umarım kist olmasına neden olmamışımdır. Herkese geçmiş olsun.

   1. Asli diyor ki:(18 Kasım 2012 23:29)

    Merhabalar cogul gebelik icin klomen kullanmak istiyorum. Sorun yasarmiyim?

    1. admin diyor ki:(02 Ağustos 2012 08:23)

     Selamlar Ebru, Bir sorun yaratmaz ama senin durumunda bir kişinin arkadaş tavsiyesi ile değil doktor tavsiyesi ile ilaç kullanması gerektiğini düşünüyorum. Saygılar.

     1. ebru diyor ki:(02 Ağustos 2012 06:27)

      klomen tb verdi doktor. ıkı habını yanı gun aldım kullandım. dahah sonra arkadaslarım tavsıye etmeyınce bende kullanmadım. bır sorun yasatırmı bana?

      1. Konul diyor ki:(12 Mayıs 2012 14:53)

       salam.men 15 ilden sonra hamile kaldim ancaq yumurtlama iynesiyle bu iynenin adi merionaldi.tam adeditim 2 ci gunu 7 gun vurdurdum bu iyneden her gun saat 12 de 2 ampul tozu 1 ampul suya qatib vurulurdu 7 gun yani 14 qutu merional kullandim.hemen ay da hamile kaldim manesef 8 haftaliginda dusuk yapdim.7 aydan sonra doktorum yene verdi merional bu ay kullandim indi bekliyorum.goren bu defada hamile kala bilecekmiyim?