gebe

2016 Kış bahçesi dekorasyonu

Bu konu 2016 Kış bahçesi dekorasyonu hakkında bilgiler vermektedir.

Havaların her gün daha da soğuduğu şu günlerde balkon ve bahçelerinizi keyifli ortamlara dönüştürmeye ne dersiniz?  Yaz aylarında bahçe

keyfine doyamayanlar,yeşili  doğayı,çiçekleri sevenlerdenseniz ,bu zevkinizi kışında sürdürebilirsiniz. Kışın soğuk günlerinde keyifli bir sığınak olacak bu mekan, yazın da bahçenizin devamı hissi yaratacaktır.  Nasıl diye soruyorsanız Kış bahçesi dekorasyonu hakkında hazırladığımız bu makalemizi incelemenizi öneriyoruz.

 

Kış bahçesi dekorasyonu için öncelik olarak hangi konseptte  dizayn edeceğinizi kafanızda tasarlayın.Kafanızda oluşturduğunuz şablona göre hareket etmeye çalışın.Oturma mekanlarında öncelik zemin  seçimi doğru olmalıdır.Seramikten ,mermerden yada parkeden seçim yapabilirsiniz.Mobilyaların profilleri de kış bahçesi dekorasyonu için önemli bir detaydır.Ahşap seçimler  sıcaklığı ve sadeliği yansıttığından  en çok tercih edilendir.Mobilyalardaki kumaş rengi mutlaka pastel renkler,kahve ve kremsi renkler tercih edilmelidir.Tabi zevkinize görede farklı renkleri tercih edebilirsiniz.

 

 

Kış bahçesi dekorasyonu nuzu ister modern, ister klasik isterseniz de counrty tarzında dekore edin, seçim sizin.Bahçe veya balkonunuz ne kadar küçük olursa olsun şık ve rahat yaşam alanları oluşturmak sizin elinizde.İşte bu balkonlarımızı keyifli bir şekilde döşeyerek şık bir kış bahçesi elde etmenin mümkün olduğunu görüyorsunuz.Size çok farklı ve kullanılabilir keyifli bir yaşam alanı sunan kış bahçesi dekorasyonu hakkında bir kaç görsel hazırladık.Resim galerimizi ziyaret ederek kış bahçesi dekorasyonu hakkında fikir edinebilir,buna göre mekanınızı dekora edebilirsiniz.

2016-01-21


Hamilelikte Yerleşme kanaması nasıl anlaşılır

Hamilelikte Yerleşme kanaması nasıl anlaşılır

Hamilelikte Yerleşme kanaması nasıl anlaşılır Kızlar implantasyon kanaması nasıl oluyor ? Tam olarak belirtileri nelerdir bu yazımızdan sizlerle paylaşıyoruz.

Hamile Kalmak İstiyorum

Hamile Kalmak İstiyorum

Hamile kalmak istiyorum hamile olmak istiyorum diyen sevgili hanımlar. Hiç bir problem olmadığı halde neden hamile

Bebek Nasıl Bakılır ?

Bebek Nasıl Bakılır ?

Yeni anne olmuş yada anne adaylarının bilmesi gereken bir konu olduğu için sizlerle paylaşmak istedik. Bebek

Hamilelik İçin Uygun Günler

Hamilelik İçin Uygun Günler

Hamilelik için uygun dönemler, uygun zamanlar ve uygun günler hangileridir ? Hamile kalınması için bilmeniz gerekenleri tek

Adet Gecikmesi Nedenleri

Adet Gecikmesi Nedenleri

Adet gecikmesi kaç gün olur, adet gecikmesinde hamilelik, adet gecikmesinin nedenleri sebepleri ve ne kadar normal

Yumurtlama Dönemi Tesbiti Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Yumurtlama Dönemi Tesbiti Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Yumurtlama dönemi belirtileri Ovulasyon günü her kadına göre değişir. Bunu anlamak için bazal temperatür denen bir


Yorum Gönder