Bel çektirmeyle hamile kalınırmı?

Her türlü denemeye rağmen  ,bir türlü çocuk sahibi olamayan bayanlar şansını başka yollarla aramaya çalışıyor.Son günlerde internet

ortamında karın çekmeyle hamile kalma,bel çekmeyle hamile kalma,bele bardak atıp hamile kalanlar gibi tagları görmek mümkün.Peki bele bardak atmayla hamile kalmanın bilimsel bir açıklaması varmı detaylar konumuzda.


Öncelikle bele bardak attırma(hacamat) hakkında bilgiler verelim.Hacamat Peygamber efendimizin sünneti olduğu için çok yaygındır.Peygamberimizin hacamatla ilgili hadislerinde hacamata verdiği önemi görebilirsiniz.Sefer ediniz şifa bulunuz, oruç tutunuz şifa bulunuz, hacamat olunuz şifa bulunuz.

Bel çektirmeyle hamile kalınırmı?

 

70 Derde deva olduğu söylenen hacamatın peygamberimiz tarafından tavsiye dilmesi koşulsuz bir şifa kaynağıdır.Günümüzde  bazı şehirlerde hacamat klinikleri açılmış uzman hekimler tarafından uygulamalar yapılmıştır.Peki hacamat nasıl yapılır. Hacamat, deri altındaki birikmiş, damarda dolaşmayan, vücuda zararlı kanın  neşterle derinin çizilerek üstünede bardak atılarak bölgenin havasız kalmasını sağlayıp kirli kanı almaktır.Hacamat tedavisi bir nevi cerrahi müdahaledir. Kime ve nasıl yapılacağı tüm tedavi metodlarında olduğu gibi doktor tarafından belirlenmelidir. Uygulamayı, doktorun yada doktor kontrolünde sağlık personellerinin yapması gereklidir.Hacamat ,mevsim olarak ilkbahar ve sonbahar da yapılır..


Çocuk sahibi olamayan bayanların bele bardak attırması ve sonucunda gebe kalması tesadüf değildir.Genelde mens döneminde yapılan bu işlemin uzman eller tarafından uygulanması gerekiyor.Tıbben bele bardak attırıp hamile kalma olayının bir geçerliliği olmasada bu işlemi yapan kadınların bir çoğunun gebe kaldığı görülmüştür.

 


Hacamatı yapan hekimler tarafından  hacamatın 70 derde deva olduğu söyleniyor.Kanserden,cilt hastalıklarına kısırlıktan,ruhsal hastalıklara kadar devası vardır.Eğer nedeni olmayan bir kısırlıksa probleminiz hacamat yapan kliniklere başvurarak bu uygulamayı deniyebilirsiniz.Kesinlikle bir ev hanımı tarafından evde bu uygulama yapılmamalıdır.

2015-08-17


Hamile Kalmak İstiyorum

Hamile Kalmak İstiyorum

Hamile kalmak istiyorum hamile olmak istiyorum diyen sevgili hanımlar. Hiç bir problem olmadığı halde neden hamile

Hamile kalınabilecek Günler

Hamile kalınabilecek Günler

Hamile kalınabilecek günler, dönemler hesaplaması nasıl yapılıyor ? Nasıl yapılır ? Hamile kalınması için neler yapmak

Hamile Destek Yastığı

Hamile Destek Yastığı

Hamile Yastığı ( Destek İçin ) Hamilelik sürecinde özellikle gebeliğin 6 ve 7. ayından itibaren bana göre

Adetliyken Hamile Kalınabilir mi ?

Adetliyken Hamile Kalınabilir mi ?

Adetliyken hamile kalmak mümkün mü ? Hamile kalınabilir mi ? Selamlar Hanımlar âdet döneminde yaygın bir inanışta

Neden hamile kalamıyorum ki ?

Neden hamile kalamıyorum ki ?

Neden hamile kalınmaz kalamadım değilim ? Bu tür soruları nedense akrabaların yada aile eşrafının yanında söylemekten çekiniyoruz

Hamile Kalma Günleri

Hamile Kalma Günleri

Hangi günler hamile kalınır kalabilirim ve hangi günler hamile kalınmaz ? Hamile kalma günü yada günleri


Yorum Gönder

Etiketler :