Dermapen yöntemi ile gençleşme

Bu konu dermapen yöntemi ile gençleşme hakkın da bilgiler vermektedir.

Her bayanın kabusudur yaşlanmak.Kimi her yaşın güzelliği var diyip cilt kusurlarıyla barışık olsada ,bir çoğuda yaşlanmaktan korkuyor.Yaşlanmayı durdurmak mümkün

değil ,kim zamana karşı durabilmiş ki ?  Ama yaşlanmayı geciktirmek mümkün sevgili hanımlar.Nasıl mı,  tabiki dermapen  yöntemi ile. Dermapen cildi gençleştiren ,pürüsüzleştiren en başırılı yöntemlerden biri. Dermapen ile ilgili detaylar yazımızın devamında.

Zaman akıp akıp gidiyor, ve cild zamana karşı maalesef direnemiyor.İlk günkü parlaklığını elastisini kaybediyor.Elastisini kaybeden cilt sarkmaya ve yaşlanma belirtisi olan kırışıklıkları da beraberinde getiriyor.Cilt genetik faktörler dışında elastisini 30 lu yaşlardan sonra kaybediyor.İşte bu yaş sınırında olan bayanlar cildinize dermapen uygulayarak  yaşlanmanızı geciktirebilirsiniz.

Dermapen  kırışıklıklar,geniş gözenekler,ince çizgiler üzerinde oldukça başarılı bir yöntem.Cildi gençleştiren  dermapen ayrıca cilt lekeleri üzerinde de çok başarılı.Cildin üst tabakasına zarar vermeden soymadan cildi yeniliyor ve onarıyor.Dermapen özellikle yüz ,boyun el gibi bölgelerde uygulanıyor.Her cilt tipine uygulanabiliyor olması bir çok bayan için avantaj.Ayrıca doğum,kilo alıp vermede oluşan ve bir türlü %100 sonuç alınamayan cilt çatlakları için de  oldukça başarılı olan dermapen sayesinde can sıkıcı çatlaklarınıza elvada diyorsunuz.

Dermapen  ile cilde birden fazla iğne ile micro kanallar açılıyor.İğne dediysek korkmayın çok ince  akapunktur iğneleri gibi.İşlem az ağırılı ağrısız diyerek yalan yanlış bilgi vermeyelim.İşlem genellikle yarım saat sürüyor.İşlem sonrası cilde nemlendiricili maske uygulanıyor.Ve bu nemlendirici maskeyle en az 1 saaat dinleniyorsunuz.Klinikten ayrılırken güneş ışınlarına maruz kalmama gerekiyor yoksa cildinizde lekelenmeler oluşabilir.Dışarı çıktığınızda mutlaka yüksek faktörlü güneş koruyucusu sürünüz.Herhangi bir yan etki riski olmayan bu uygulama çok kısa süre içinde sonuçlarını göstermekte.Dermapen işlemi ile cildin sıkılığı, elastikiyeti için kollajen  ve  elastin  sentezi sağlanıyor . Cilt kusurunun türüne göre seansı değişebiliyor.Maliyeti diğer yöntemlere görede avantajlı olan dermapenin fiyatı seans sayısına göre farklılık gösterebilir..Dermapeni mutlaka uzman hekimlere yaptırın.Merdiven altı güzellik merkezlerine gidip cildinizden olmayın.Dermapenle cildinizdeki değişimin farkına varıcak en az 10 yaş gençleşiceksiniz.Dermapen yöntemini uygulayanlar deneyimlerini bizimle bu başlık altından paylaşabilirler.

2016-05-06


Hamilelik Belirtileri En erken ne zaman belli olur ?

Hamilelik Belirtileri En erken ne zaman belli olur ?

Hamilelik belirtileri ne zaman belli olur ? Hamile olduğumuzu ne zaman anlarız ? Gebelik ne zaman başlar

Hamilelikte Yerleşme kanaması nasıl anlaşılır

Hamilelikte Yerleşme kanaması nasıl anlaşılır

Hamilelikte Yerleşme kanaması nasıl anlaşılır Kızlar implantasyon kanaması nasıl oluyor ? Tam olarak belirtileri nelerdir bu yazımızdan sizlerle paylaşıyoruz.

Hamile Kalmak İstiyorum

Hamile Kalmak İstiyorum

Hamile kalmak istiyorum hamile olmak istiyorum diyen sevgili hanımlar. Hiç bir problem olmadığı halde neden hamile

Bebek Nasıl Bakılır ?

Bebek Nasıl Bakılır ?

Yeni anne olmuş yada anne adaylarının bilmesi gereken bir konu olduğu için sizlerle paylaşmak istedik. Bebek

Hamilelik İçin Uygun Günler

Hamilelik İçin Uygun Günler

Hamilelik için uygun dönemler, uygun zamanlar ve uygun günler hangileridir ? Hamile kalınması için bilmeniz gerekenleri tek

Adet Gecikmesi Nedenleri

Adet Gecikmesi Nedenleri

Adet gecikmesi kaç gün olur, adet gecikmesinde hamilelik, adet gecikmesinin nedenleri sebepleri ve ne kadar normal


Yorum Gönder

Etiketler :