Doğal yöntemlerle kirpik uzatma

Derin ve şuh bakışlı ,ok gibi gür kirpikli gözleri kim istemezki? Bir çok bayan kirpiklerinin kısalığından ve

seyrekliğinden haklı olarak şikayet ediyor.Ve nerdeyse gördüğü her kirpik uzatma yöntemlerini denemeye kalkıyor.Biz hamilemiyim.org olarak uzun ve gür kirpiklere sahip olmanın yolları hakkında sizler için araştırma yaptık.Uzun ve gür kirpikler için yapılması gerekenler tüm detaylarıyla yazımızda.

 


Gözlere derinlik katan kirpikler, aynı zamanda gözlerin yüzde en çok dikkat çeken ve güzelliği öne çıkaran organlardan birisi olması dolayısıyla büyük önem kazanıyorlar.Kirpikler çok hassastır .Yanlış beslenme yada uygulanan sık maskaralama yöntemlerinden dolayı dökülmeye ve küsmeye başlar.Biz dökülen küsen ve seyrek olan kirpikler için sizlere bir kaç tüyo verelim.

 

Doğal yöntemlerle kirpik uzatma

 

Kaşlarınız ve kirpikleriniz çok seyrek ise ayrıca dökülüyorsa kesinlikle hint yağı kullanmanızı tavsiye ediyorum.Hint yağına  tatlı badem yağı ekleyerekte kullanabilirsiniz.Bu iki karışıma hindistan cevizi yağı da eklemek etkili bir sonuç almanızı sağlayacaktır.Bırakın netten gördüğünüz kimyasal kirpik uzatıcı  kozmetikleri.Bu doğal yağlarla o çok istediğiniz uzun gür kirpiklere sahip olmak zor değil.

 

 

Bu yağları gece uyumadan önce kirpik diplerine tatbik edin yalnız gözlerinizi bu yağlardan korumaya çalışın ve azar azar uyguluyaın.Yağlar gözünüzü yakabilir.Ayrıca saf organik zeytinyağınıda kirpiklerinize sürebilirsiniz.İçindeki vitaminler sayesinde kirpikleriniz sağlıklı bir şekilde uzayıp gürleşecek.Sonuç almak içni 2 hafta bekleyin ve eskisine göre karşılaştırıp devam etmek isteyip istemediğinize karar verin.

 

Ayrıca sadece kirpiklerinizin değil,saçınızın kaşınızın da uzamasını istiyorsanız  E vitaminli besinler tüketmeye bakın.Günde birkaç dakika kirpik diplerinize masaj yapmakta kirpiklerinizi güçlendirecektir. Ve popüler kirpik uzatma yöntemlerinden biride kirpiklere vazelin sürmektir.Pamuklu çubuk yardımıyla yine kirpiklerinize uygulayıp 3 saat bekleyin ve temizleyin.Sizin için kısaca kirpik uzatma yollarını derledik.Kirpik uzatma yöntemi hakkında sizlerinde bir uygulaması var ise bizlerle paylaşabilir,yorum bırakabilirsiniz.Başka bir güzellik önerilerinde görüşmek dileğiyle.

2015-08-24


Adet Gecikmesi Nedenleri

Adet Gecikmesi Nedenleri

Adet gecikmesi kaç gün olur, adet gecikmesinde hamilelik, adet gecikmesinin nedenleri sebepleri ve ne kadar normal

Yumurtlama Dönemi Tesbiti Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Yumurtlama Dönemi Tesbiti Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Yumurtlama dönemi belirtileri Ovulasyon günü her kadına göre değişir. Bunu anlamak için bazal temperatür denen bir

3-4 Aylık Bebek Menüsü

3-4 Aylık Bebek Menüsü

3 - 4 aylık olan bebeğe neler verilmeli ? Bebek menüsü örneği ve bilinmesi gerekenleri sizlere

Beta HCG testi örneği

Beta HCG testi örneği

Beta hcg testi örneği - Beta hcg testinden hamile olduğumuzu nasıl anlarız ? Kanda gebelik haftası

Hamile Kalamama Sorunları Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Hamile Kalamama Sorunları Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Hamile Kalamıyorum neden ? Ne Yapmalıyım ? Hamile kalamamanın birbirinden çok nedeni var kızlar. Yumurtlama döneminizi kaçırmanız,

Göbekten Su alınması ( Down Sendromu ) Bilgiler

Göbekten Su alınması ( Down Sendromu ) Bilgiler

Down Sendromu nedir ? Down Sendromu Nedenleri ? Down Sendromu Belirtileri ? Down Sendromlu çocuk sahibi ailelerin


Yorum Gönder

Etiketler :