gebe

Adetliyken Ilişkiye Girdim Hamilemiyim

Konu, 'Hamilelik Soru Cevap Kayıt Olmadan Sorabilirsiniz' kısmında gamzeee tarafından paylaşıldı.

1. gamzeee

gamzeee Guest

merhaba bn adetliyken eşimle ilişkiye girdim ilk günü ve üçüncü günü sonra en son günü tekrar ilişkiye girdik ve şimdi karnım çok kötü bi şekilde ağriyo neden sanki tekrar edet olacakmışım gibi bi ağrı war

2. Beyza

Beyza Kader süsü verilmiş seçimler. Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajları:
    639
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba adetliyken ilişkiye girmek enfeksiyonlara davetiye çıkarır..Ağrınızın nedenini bilemem çok fazlaysa jinekoloğa görünün

3. halenur

halenur Guest

ne olur adetliyken ilişkiye girme dinimizce haram

Beyza bunu beğendi.
Adetliyken Ilişkiye Girdim Hamilemiyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adetin Bittiği Gün Ilişkiye Girdim Sizce Hamilemiyim

Adetin Bittiği Gün Ilişkiye Girdim Sizce Hamilemiyim

adet olali iki hafta olcak adetimin bittgi gun esmle iliskiye grdim ve bi hafta.snra kasigimda bide gogusumde agrilar basladi sizce hamilemiyim acil cvp verrmisinnnzzz
  2. 1,5 Ay Önce Ilişkiye Girdim Ve Hela Adet  Hamilemiyim

1,5 Ay Önce Ilişkiye Girdim Ve Hela Adet Hamilemiyim

1,5 ay önce ilişkiye girdim ve hela adet olmadım acaba hamile miyim ?
  3. Erkek Arkadaşımla Sürtünme Yoluyla Ilişkiye Girdim. Hamilemiyim

Erkek Arkadaşımla Sürtünme Yoluyla Ilişkiye Girdim. Hamilemiyim

Erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdim. Ama erkek arkadasım vajınamın üzerine boşaldı kenarına doğru sonra ben çok korktum 3 gün sonra filan doğum kontrol hapı içtim onuda 3 gün kadar içtim sonra adet gördün kısa sürdü 2 gün filan ama adetim normal gününden 10 gün erken oldu adetim . Hamilemiyim??
  4. Adetliyken Ilişkiye Girdim Hamile Miyim ?

Adetliyken Ilişkiye Girdim Hamile Miyim ?

Adetliyken ilişkiye girdim. Adetimin 3üncü günü ilişkiye girdim hemen 4üncü günü kesilmeye başladı kanamam azılsı 5inci günü bitti normalde 8 gün sürüyodu kesilmesinin nnedeni ilişkiye girmem olabilir mi ?
  5. Adetliyken Ilişkiye Girdim Gebe Kalrımıyım?

Adetliyken Ilişkiye Girdim Gebe Kalrımıyım?

adetliyken hamile kalınırmı,adetliyken gebe kalınırmı,adetliyken gebe kalmak mümkünmü,adet döneminde gebelik hakkında bilgiler Adet dönemi kadının en hassas olduğu dönemlerinden bir tanesidir. Çoğu kadın bu dönemde yapılan cinsel ilişkiden rahatsız olur ve acı duyar. Erkeğin bu konuda anlayışlı olması hem erkek hem de kadın sağlığı açısından önemli bir avantajdır. Kadının doğurgan...
  6. Adettimin Songünü Ilişkiye Girdim Hamile Olabilir Miyim

Adettimin Songünü Ilişkiye Girdim Hamile Olabilir Miyim

17 yaşındayım adetimin son günü ilişki oldu 24 saat içinde ella kullandım sizce hamile kalır mıyım

Sayfayı Paylaş