gebe

Ters Ilişkiye Girdikten 4 Hafta Sonra Test Yaptım Negatif Çıktı

Konu, 'Hamilelik Soru Cevap Kayıt Olmadan Sorabilirsiniz' kısmında gözde tarafından paylaşıldı.

1. gözde

gözde Guest

başlıktada belirttiğim gibi ters ilişkiye girdikten 3 buçuk hafta sonra regl oldum ancak yinede içimde gebelik gibi bir korku olduğu için ilişkiye girdikten 4 . hafta sonra bir gebelik testi aldım ve yaptım sonuç negatif çıktı(regl bitmeden yaptım testi).erkek arkadaşım içime değil vücudumun bir bölgesine boşaldı ancak yinede endişeleniyorum şuan karnımda ve sol kasığımda batma gibi ağrılar oluyor ancak stresten mi bilemiyorum ve göğüslerimde herhangi bir hassasiyet vs. yoklütfen yardımcı olun hamile olabilir miyim..?

2. hamilemiyimorg

hamilemiyimorg Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajları:
    80
    Ödül Puanları:
    28
    Selamlar Gözde, Yaşadığın şey tamamen psikolojik bir durum ile ortaya çıkıyor. Bu aşamada hamile olacağınızı asla düşünmüyoruz. Tabiki Dikkat etmeniz gerekiyor. Kesinlikle hamile olmadığınızı söylemek mümkün olmasa da yüksek ihtimal ile hamile değilsiniz.

Sevgiler.

3. gözde

gözde Guest

meraba ben siz bu soruyu cevapladığınız gün tekrar bir gebelik testi alıp yaptım ve tekrar negatif çıktı.Sizce kesin olarak gebelik yok mudur (öncedende bahsettiğim gibi hiçbir belirti yok ve 1 hafta arayla gebelik testi yaptım ikiside negatif çıktı)?ancak bugun pembe renkte kanama geldi..Neden açık renkte pembe kanama gelmiş olabilir acaba..?

4. hamilemiyimorg

hamilemiyimorg Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajları:
    80
    Ödül Puanları:
    28
    Selamlar Gözde,

Önceden de belirtildiği üzere hamile olduğunuzu düşünmüyoruz. Zira çok sayıda testte yapmışsınız. Takıntı haline getirmeyin lütfen.

Ters Ilişkiye Girdikten 4 Hafta Sonra Test Yaptım Negatif Çıktı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adetime 2 Gün Var Test Yaptım Negatif Çıktı

Adetime 2 Gün Var Test Yaptım Negatif Çıktı

merhabalar beyza hanım. benim adetime 2 gün var ama iki önce gebelik testi yaptım silikti ertesi günü pozitif çıktı.bugün sabah kan vewrdim sonucu pazartesi alcam.ama bugün 3 saat önce kahverengi gibi leke geldi.acaba hamilemiyim.
  2. Testim Negatif Çıktı Hamilemiyim

Testim Negatif Çıktı Hamilemiyim

merhaba ben subat 25 mart 21 nisan 17 agdet oldum ama hesaplamalaruma gore 3 gun gecti bugun test yaptim negatif cikti.hamile olma olasiligim nedir?hastaneye gidip kan mi verip test yaptirsam acaba.kasiklarim ve belimde cok agri var ara arada goguslerimde sizi olusuyo
  3. Hamile Mıyım Erken  Gebelik Testı Yaptım Ama Negatif

Hamile Mıyım Erken Gebelik Testı Yaptım Ama Negatif

mrb 05.07.2013 de adet gördüm bebek düşünüyoruz. certain ultra erken gebelik testi yaptım negatif cıktı hamile değilim sanırım
  4. Adetime 2 Gün Kala Test Yaptım

Adetime 2 Gün Kala Test Yaptım

hayirli sabahlar. adetime 4gun kala test yapdim 2ci cizgi silik cikdi.hamilelik ihtimali varmidir?
  5. Testim Negatif Çıktı Hamilemiyim

Testim Negatif Çıktı Hamilemiyim

Selam. Sevgilim ile birlikte olduk dışarı boşaldım ama geldiyse diye tedirginiz. Normal zamanında adet oldu 5 gün sürdü ama biraz az gibiydi. Test yaptık negatif çıktı. Diğer ay yine adet oldu 3 gün sürdü ilk gün çok yoğun diğer günler azmış. İki tane daha test yaptık onlarda negatif çıktı risk var mı hala?
  6. 30 Eylül? Kan Testi Yaptım Negatif

30 Eylül? Kan Testi Yaptım Negatif

30 eylül adet taihim idrar testi yaptım negatif kan testi yaptırsam çıkarmı erkenmi beyza hanım

Sayfayı Paylaş