gebe

Zevk Suyu Hamile Bırakır Mı ?

Konu, 'Hamilelik Soru Cevap Kayıt Olmadan Sorabilirsiniz' kısmında Derin tarafından paylaşıldı.

1. Derin

Derin Guest

Merhabalar.. Erkek arkadaşımla ayakta klitorise sürtünmeyle ilişki yaşadık boşalma olmadı ama zevk suyundan şüpheleniyorum. Çünkü en son 25martta adet görmüştm 35-36 günlük bi döngüm var ve 29 nisan gibi adet olmam gerekiyodu olmadım 5mayısta gebelik testi yaptım negatif çıktı. Ve hala adet olamadım gögüslerim bastırınca filan acıyor kasıklarımda dolgunluk hissediyorum. Adet olamamam piskolojikmidir yoksa gerçekten hamilemiyim ? Hamile olmak korkusu yüzünden geceleri saçma rüyalar görüyorum. Çok takıntılı oldum ya hamileysem diye :( zaten bida asla böyle bi hataya düşmem :( lütfen yardım edin kan testi yaptırmaya gidememde :eek: hamile değilimdir dimi :'(

2. Beyza

Beyza Kader süsü verilmiş seçimler. Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajları:
    639
    Ödül Puanları:
    113
    Canım emin olmak için kanda gebelik testi yapmak zorundasın.Merak etme bilgiler hastanede kalıyor senin dışında kimse bilgine ulaşamaz

3. Derin

Derin Guest

Ama çok korkuyorum :( başka bi açıklaması yokmu

4. Derin

Derin Guest

Bi cevap verin nolur :(

5. Beyza

Beğenilen Mesajları:
    639
    Ödül Puanları:
    113
    Derincim kanda gebelik testi yapman durumun hakkında net bilgi verir.Bunun dışında bir şey yapamazsın.Olasılıklara göre davranamayz

6. Derin

Derin Guest

Tekrar idrar testi yapsam ?

7. Beyza

Beğenilen Mesajları:
    639
    Ödül Puanları:
    113
    İdrar testi yap ama yanıltabilir kanda geblik testinde yanılma payı yoktur..

8. Derin

Derin Guest

Testi gecikmeden 7 gün sonra yaptıydım negatifti yarın tekrar yapacam teşekkrler haber verecem

Beyza bunu beğendi.
  9. asase

asase Guest

bende erkek arkadaşımla sürtünerek ilişkiye girdim mayısın 23ünde adet gördüm 5 gün sürdü ve haziranın 12sinde ilişki ayşadık fakar zevk suyu sadece klitorise bulaşmış olabilir erkek arkadaşımın eli hem vajinadaydı ilişkiye girdikten 5 gün sonra ultrasona girdim birşey yoktu ve 18 haziranda adet oldum ilk günümm kanamam çok az ilaç içmiştim ilaçtan mıdır yoksa hamilelik üzerine adet görme olabilirmi acil yardım

10. Beyza

Beğenilen Mesajları:
    639
    Ödül Puanları:
    113
    Adetinizi olmuşsunuz gebelik söz konusu değil..

11. bremen

bremen Guest

adet döneminden hemen sonra eşimle ilişkiye girdik geri çekme yöntemi ile korunuyorduk bir hafta sonra şeffaf kokusuz akıntım oldu ama başka hiç bir belirti yok normalde bende akıntı sorunu vardı hamile olma ihtimali olmaz adet sonrası olduğu için diye duydum ama emin alamıyorum hamile olma olasılığım ne kadar yardımcı olabilir misiniz bana.

12. Beyza

Beğenilen Mesajları:
    639
    Ödül Puanları:
    113
    Bu kadar çabuk gebelik belirtisi olmaz + gördüğünüz akıntı ovülasyonun gerçekleştiğini gösterir.

Zevk Suyu Hamile Bırakır Mı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Birliktelikte Zevk Suyu Ile Hamile Kalınırmı Öyle Bişi Olursa Yandım

Birliktelikte Zevk Suyu Ile Hamile Kalınırmı Öyle Bişi Olursa Yandım

Beyza hanım erkek arkadaşım ile ilişkiye girmedim ama zevk suyunun vajinamın dışında herhangi bi yerine akıp akmadığını bilmiyorum adet günüm 5 gün gecikti ve ben hala adet olmadım sizce hamile olma ihtimalim varmı gebelik testi yapıyım mı ?
  2. Zevk Suyu Ile Hamile

Zevk Suyu Ile Hamile

Sevgilimin zevk suyunu vajinamda hissettim iceri girmis olabilir ama bosalma olmadi hamile olma sansim var mi varsa nasil engelleyebilirim
  3. Zevk Suyu Ile Hamile Kalinir Mi?

Zevk Suyu Ile Hamile Kalinir Mi?

15 ekimde sevgilimle surtunerek iliskide bulunduk sizce zevk suyuyla hamile kalinir mi?
  4. Zevk Suyu Hamile Bırakırmı?

Zevk Suyu Hamile Bırakırmı?

merhaba ben 19 yaşındayım sevgilimle bir çok kez sürtünme yoluyla ilişkiye girdik ilişki esnasında zevk suyu vajinama hep geliyordu ama sevgilim korkulacak birşey olmadığını söyledi ardından vajinamı hemen yıkıyordum 1 hafta geçti adetime yaklaşık 6-7 gün var kendimi çok kötü hissediyorum halsizlik, karın bölgemde ve göz kapaklarımda şişkinlik göğüslerimde hassasiyet dikleşme ve gaz çıkarma...
  5. Ön Sıvı Ile Hamile Kalınır Mı?

Ön Sıvı Ile Hamile Kalınır Mı?

Ön sıvı denilen zevk suyu içerisinde sperm hücresi olma ihtimali vardır. Bu durum hamileliğe yol açabilir. Bu yüzden zevk suyu hamile bırakmaz diye düşünmemek lazım. Gerekli önlemleri ona göre almalısınız. Bunun bilincinde olmalısınız. Kesinlikle hamile kalırsınız demek zor. Fakat bu ihtimalin bilimsel anlamda var olduğunu bilmek gerekir. Hatta bekaret zarar görmeden dursa bile hamile...
  6. Prostat Sıvısi Hamile Bırakır Mi

Prostat Sıvısi Hamile Bırakır Mi

Hocam merhabalar 31 temmuzda iliski yaşadım ama birleşme olmadanyasadim bakireyim. 2 agustosta ertesi gün hap aldim. Bir onceki ay adetim 1 hafta erken gelmişti 24 temmuzda regl olmustum. Normalde 28 günde bir gelir. Bu ay gecikti ben de korktum 26 agustosta idrarda test yaptim negatif çıktı doktora gittim gebelik gözükmüyor dedi ama 6 haftada görebiliyoruz dedi. Progestan vurdu 3 tup tek...

Sayfayı Paylaş