Diaformin kullananlar yoruma bakabilir misiniz?

S

sorumvar

Member

Diaformin kullanıcı yorumları kadınlar kulubü diaformin kullananlar hamilemiyim forum'da.​

Hanımlar merhabalar biraz fazla kilom olduğu için diyetisyene gitmiştim o da beni iç hastalıklarına sevk etti. Orda şeker çıktı doktorum da diaformin kullanmaya başladım. Kullananlar var mı bu ilacı ne gibi etkileri var? Ağır bir ilaç değil dimi. Diaformin kullananlar bana yardımcı olabilir mi? Kilolarımdan kurtulabilir miyim bu ilacı kullanırsam?

admin

admin

Administrator
Yönetici
Merhabalar
Diaformin direkt olarak bir zayıflama ilacı değildir. Ama kiloya bağlı bir diyabetiniz olduğu için doktorunuz vermiş. Doktorunuzun verdiği talimatla söylediği süre içerisinde kullandıkça insülin direnciniz kırılacak ve yeniden kilo vermeye başlayacaksınız. Yani şekerinizi dengede tutacak bu ilaç. Yemek yemek istemiyorlar bu ilacı kullananlar ve tatlı yeme isteği bile gelmiyor doğal olarak da kilo vererek şeker düzeyiniz de dengede duruyor. Diyabet hastalarında kullanılan bu ilaç sayesinde artık şeker seviyenizde dengesizlik olmayacak. Biliyorsunuz ki şekere bağlı organların tahribatı söz konusu. Bu tür ilaçlar bu seviyeyi dengede tutmaya yardımcı olarak organların da bozulmasını engelliyor.

Biliyorsunuz ki obeziteyi geçirmek için yapılan sık yöntemlerden biri mide botoksu yöntemi. İşte hemen aşağıdaki linkten bu konu ile ilgili yazıya ulaşabilirsiniz. ''Mide botoksu yaptıranlar bir bakar mısınız'' konu ilginizi çektiyse şayet link aşağıda arkadaşlar.