Ellerimdeki kına kokusunu nasıl geçirebilirim

S

sorumvar

Member

Kına kokusu nasıl geçer kadınlar kulubü kına kokusunu nasıl giderilir hamilemiyim forum'da.​

Kızlar benim muzip mi muzip bir erkek kardeşim var kına kokusunu sevmediğimi biliyor ve gece uyurken gelmiş elimin her yerine kına sürmüş. Sabaha kadar hem ellerime geçmiş rengi hem de kokusu ağır ağır geliyor bana. Ya nasıl geçirebilirim ben ellerimdeki bu kına kokusunu. Kına kokusu nasıl geçer gerçekten nefret ediyorum ve kardeşim de bu yüzen yapmış zaten koronada çıkamıyor bir yere benimle eğleniyor o da napsın.

admin

admin

Administrator
Yönetici
Merhabalar
Kına kokusunu neden sevmiyorsunuz anlamıyorum yaa çok güzel misler gibi doğal koku. Ama tabii orasını geçtim kardeşinizin de sizin bu zaafınızı bilip bunu kullanması da kötü olmuş tabii. Kardeşler bazen böyle şeyler yapabiliyor işte. Kına kokusundan rahatsız olmanız neden bilmiyorum ama bunu geçirebilecek yöntemler var. Eldeki kına kokusu nasıl geçer sorusuna limon ve karbonat çözüm olabilir. Limon başlı başına zaten kokusuyla kına kokusunu bastırabilecek yapıda. Birkaç gün dayanabilseniz zaten kokusu geçecektir ama rahatsızlık duyuyorsanız limon ve karbonatla ellerinizi yıkamayı deneyebilirsiniz. Saçtaki kına kokusunu çıkarmak için lavanta yağını saçlarınıza sürerek kokusundan kurtulabilirsiniz. Bol bol sarımsak soğana dokunduğunuzda da kına kokusunu bastıracaktır.

Ellerde yanma sorununu da el demişken buradan paylaşmak istedim arkadaşlar. ''Ellerimde yanma var sebebi ne olabilir'' gibi bir probleminiz varsa mutlaka yazımıza göz atın.