Domestos sprey kullananlar öneriyor musunuz nerelerde kullanılabilir?

• Konbuyu başlatan sorumvar
  • Başlangıç tarihi
S

sorumvar

Member

Domestos sprey kullananlar kadınlar kulübü domestos sprey nasıl kullanılır hamilemiyim forum'da.​

Kizlar Migros da gordum hiç kullanmadığım için daha önce almadım. Aslında Domestos kullanırım ama bu ürünü ilk kez gördüğüm için size de sormak istedim. Domestos sprey ile nereleri kullanabilirim? Sprey deterjan kullananlar varsa nasıl ise yarar bir şey mi? Domestos sprey su bayram temizliğini yapayım bari diyorum kızlar.

admin

admin

Administrator
Yönetici
Merhabalar
Kullanımı kolay pratik hijyenik aslında temiz titiz hanımların aradığı bir ürün diyebilirim. Kullananlar memnun evde özellikle çocuk ya da evcil hayvan varsa harika bir deterjan diyebilirim. İçinde çamaşır suyu olmaması da ağır koku yapmıyor. Çocuklar ve hayvanlariniz açısından da endişe duymamış olursunuz. Canlar bu domestos spreyin en güzel yanı da durulanmasina gerek kalmamasidir. Hatta arkadaşlar evde arabada iş yerinde ofiste yanınızda bulundurabilirsiniz. Çok titiz iseniz gerçi titiz olmanıza gerek yok biliyorsunuz ki pandemi sürecinde en titiz olmayan bile titiz oldu diye düşünüyorum. Her alanda kullanabilirsiniz. Pratik ve direkt sıkın temizleyin durulamayin. Mis gibi hijyenik. Örneğin kargo paketi geldi hemen uzaktan püskürtme yaparak tamamen hijyenik hale getirebilirsiniz. Kullanırken biraz uzaktan püskürtün bakteri ve kirlerden arındırın ortamı arkadaşlar. Fiyatı migrosta 200 ml 19,90 TL.

Hanımların ilgisini çekecek bir konu hemen aşağıya linkini bırakıyorum. "En iyi çamaşır deterjanı nedir" hanımlar herkesin kendine göre deterjanı vardır ama ortak yorumlarda neler var bakabilirsiniz. Siz de yorumda bulunabilirsiniz eğer deterjanınıza güveniyorsanız.