Balın cilde ne gibi faydaları olabilir?

• Konbuyu başlatan sorumvar
  • Başlangıç tarihi
S

sorumvar

Member

Bal maskesi ne işe yarar kadınlar kulübü bal maskesi faydaları hamilemiyim forum'da.​

Kızlar bu yılbasinda ben de değişim yaşamak istiyorum. Cildime güzellik yapıp bakıma başlamak istiyorum doğal malzemeler kullanmak istiyorum. Balın cilde çok iyi geldiğini duydum. Sizce balı nasıl kullanabilirim yüzümde. Sizler deneyenler bana da tavsiyeler verir misiniz? Bal maskesi ne işe yarar? Bal ile başlamak istiyorum cildime bakım yapmak için. Yorumlarınızı bekliyorum gençler.

admin

admin

Administrator
Yönetici
Merhabalar
Bal mucize bir şey anlatamam size. Ama tabii uyduruk olanları değil. Bakın orijinal bal olsun şeker hastalarina bile zararlı değildir. Ama bal eğer yapay şekerle üretiliyorsa kesinlikle faydadan çok zararı olur. Cilde de harika faydaları var balın. Balın cilde en iyi bilinen faydası nem kazandırması. Asiri nem veren bir besindir bal. Eğer cildiniz kuru ise balı mutlaka değerlendirin derim ben.

"Bal maskesi ne işe yarar"​

• Cildi nemlendirir
  • Cildi arındırır derinlemesine temizler
  • Kimyasal içeren nemlendiriciler yerine doğal çok iyi bir alternatiftir
  • Doğanın bize sunduğu en iyi nemlendiricidir
  • Cilde esneklik kazandırır nem dengesini korur
  • Antibakteriyel özelliği sayesinde cildi dış etkenlere karşı korur
  • Sivilce ve aknelerden korur
  • Yaşlanma karşıtıdır
Bal nelere kadir gördünüz. Şimdi gelin de kullanmayın bu besini. Dogalini bulduğunuzda kesinlikle kaybetmeyin. Faydalanın en iyi şekilde. Peki bal maskesi nasıl yapılır?

"Bal maskesi nasıl yapılır"​

• 2 tatlı kaşığı bal
  • 1 tatlı kaşığı limon
  • İkisini karıştırıp yüzünüze uygulayın
  • 15 dk bekletip sonra ılık su ile yıkayın
  • Haftada iki kez yaparak cildinizin parlaklığa ve tertemiz bir cilt oluşumunu gözlemleyebilirsiniz.
Hemen sizi ilgilendirecek bir yazı daha ekliyorum aşağı. Yeni yılda bunu da deneyebilirsiniz ben de denedim ve çok faydasını gördüm. "Kahve telvesi maskesi nelere iyi gelir" yazımız hemen aşağıda linkte.