Çocuğum Çok Öksürüyor Ne Yapabilirim?

• Konbuyu başlatan sorumvar
  • Başlangıç tarihi
S

sorumvar

Member

Çocuklarda öksürük kadınlar klubü çocuklarda öksürük nasıl geçer tavsiye kadınlar klubü hamilemiyim forum'da.​

Arkadaşlar merhaba 1 aydır 2 yaşındaki çocuğum çok kötü öksürüyor ve bunu geçiremedim. Koronadan dolayı hastaneye de gidemiyoruz açıkçası ne yapacağımı bilmiyorum. Çocuk hava değişiminden mi etkilendi bilmiyorum ama kuru öksürüğü var geçmiyor. Çocuklarda öksürüğe iyi gelen neler olabilir anneler ve sitenin admini yardımcı olun lütfen. Acaba doğal yöntemler işe yarar mı ya da doktora gitmeli miyim şuan ankarada yaşıyoruz ve etrafımdakilerden hep duyuyorum korona hastanelerden bulaşıyormuş diye ne yapayım bilemedim.

admin

admin

Administrator
Yönetici
Merhabalar
Şimdi öncelikle çocuk neden bu kadar öksürüyor bunu bilmek gerekir. Biliyorsunuz ki korona gibi bir bela başımızda gerçi çocukları çok etkilemiyor deseler bile yine de çocuğun koronaya dair başka belirtileri var mı kontrol edip muayene etmek lazım. Yani doktora göstermelisiniz ki zaten 2 yaşında henüz doğal yöntem de uygulayın desek çok yanlış olur belki de yanlış bir uygulama yapmış olmayalım. Mutlaka doktora göstermelisiniz 1 aydır geçmeyen bir öksürük de mutlaka tedaviye muhtaçtır bence. Ama öksürüğe iyi gelen bir yöntem var tabi. Bu elmayı dörde bölüp kaynatıp ılık olunca da bal karıştırıp içirebilirsiniz bunun bir zararı olacağını düşünmüyorum.