Duloxx Kullanıyorum Sersem Gibiyim

• Konbuyu başlatan sorumvar
  • Başlangıç tarihi
S

sorumvar

Member

Duloxx kullananlar kadınlar klubü duloxx yan etkileri kadınlar klubü hamilemiyim forum'da.​

Ben uzun süredir bazı sorunlar yaşıyorum. Artık nasıl yaşadığımı bile bilmez durumdaydım. Sinir stres herşeye kızma bağırma uykusuzluk ağır depresyon geçiriyordum ve doktora gittim doktorum da bana duloxx verdi. Bir aydır kullanıyorum ama daha kötü oldum sanki bu seferde hiç kafamı kaldıramıyorum hiç bir şey yapamıyorum hep yatıyorum hayattan tamamen soyutlandım sanki. Çocuklarım var onlarla kesinlikle ilgilenemiyorum. Bunu bile size zorla yazıyorum bana yardımcı olun kullananlar hep aynı şeyleri mi yaşıyor acaba bu ilacı?

admin

admin

Administrator
Yönetici
Merhabalar
Öncelikle çok çok geçmiş olsun yaşadıklarınız hiç kolay değil. Keşke herkesin kendine özel psikoloğu olsa da ilgilense bizimle. Aslında hangimiz sorunsuzuz ki. Emin olun şimdi çok iyiyim diyen birine bile sorsalar bir sürü derdi sıkıntısı çıkar. Böylesi bir dünyada dertsiz kimse yoktur sanıyorum. Kullandığınız ilacı mutlaka sizin sıkıntılarınıza göre vermiştir doktorunuz. Ayrıca daha 1 ay olmuş bu kadar yan etki ve ağır gelmesi olasıdır bu tür ilaçlarda. Umarım en yakın zamanda daha iyi ve kendinizi iyi hissedeceksinizdir. Hemen aşağıdaki linkten deliryum nedenleri ve belirtilerine de bakabilirsiniz.