Eşek Sütü Sabunu Kullanan Kadınlar

• Konbuyu başlatan sorumvar
  • Başlangıç tarihi
S

sorumvar

Member
Selam kızlar eşek sütü sabunu kullanan ve memnun kalan var mı? Eşek sütü sabunu hangi tip ciltler için kullanılıyor? Benim çok kuru bir cilt yapım var yüzüm, ellerim hatta saç diplerim bile kuru pullanmalar çok sık oluyor yaz aylarında bile krem sürebiliyorum. 28 yaşındayım ve bekarım dış görünüşe herkes gibi bende çok önem veriyorum. Aktarlardan mı alıyorsunuz. Eşek sütü sabunu ilgimi çekti bu konuyla ilgili bilgi alabilir miyim?

Eşek Sütü Sabunu Kullanan Kadınlar Kulübü Hamilemiyim Forum'da​

Moderatör tarafında düzenlendi:
admin

admin

Administrator
Yönetici
Selam tatlım biz kadınlar için dış görünüşümüz çok önemlidir. Kuru bir cilde sahip olman sebebiyle Eşek sütü sabunundan memnun kalacağını düşünüyorum. Aktarlarda bulabiliyoruz fakat daha doğal olabilmesi için el yapımı olan yerlerden temin etmek daha doğru ben Hatay bölgesinden arkadaşıma getirtiyorum bu işi yapan yerler var oralardan temin edebilirsin. Bu sabunu kullanırken başka sabun kullanmamalısın etkisini görebilmek için sabah akşam yüzünüzü köpürterek yıkayıp 1-2 dk. bekledikten sonra yıkayın hatta banyoda tüm vücudu köpürterek yıkayabilirsiniz. Eşek sütü sabunu hücre yenileyici özelliğe sahip olduğu için cildimizde kuruluk, akne sivilce izleri, siyah noktalar ve lekeler için faydalıdır. Eşek sütü sabunu doğal nem kaynağıdır malum kış geliyor yüzümüzde ve tüm vücudumuzda aşırı kuruluk pullanma gibi sorunlar oluşuyor. Ayrıca birçok cilt sorununu da iyileştirme etkisi vardır.
Eşek sütü sabunu saçlarımıza da faydalıdır.