Eşek Sütü Sabunu Kullananlardan Yardım İstiyorum

• Konbuyu başlatan sorumvar
  • Başlangıç tarihi
S

sorumvar

Member

Eşek sütü sabunu kadınlar klubü eşek sütü sabunu kullananlar kadınlar klubü hamilemiyim forum'da.​

Hanımlar cildimden çekiğim kadar bir şeyden çekmiyorum valla. Doğal şeyler kullanmayı o kimyasal ürünleri kullanmaya yeğliyorum. Eşek sütünü herkes çok övüyor ama orijinalini bulmak gerekir öyle değil mi? Eşek sütü cilde iyi gelir mi kullananlar varsa tavsiyelerinizi bekliyorum. Ne tür cilt tipine uygundur ve nereden almak gerekir fiyatı nedir valla eğer faydası varsa fizandan bile getirtirim.

admin

admin

Administrator
Yönetici
Öncelikle merhabalar
Eşek sütü sabunu Mardin'e ziyarete gittiğimde çok fazla gördüm. Özellikle sedef hastalarının çok kullandığını biliyorum. Cilde de çok faydası olduğunu biliyorum. Çok eskiden beri kadınlar zaten eşek sütünün mucizevi gücünden faydalanırmış Kleopatra bile. Hem doğal hem kimyasal yok içinde en azından banyoda vücudunuzu bile yıkayabilirsiniz. Ama şunu demek de isterim taklitlerinden sakının piyasada herkesin sattığını almayın. Güvenilir yerden almanızı tavsiye ederim. Çok pahalı da olduğunu düşünmüyorum. Ayrıca doğal ve zararı olmayan bir şeyi gönül rahatlığı ile de alırsınız yani ben şahsen alırım. Cildinizde siyah nokta akne tarzı şeyleri de temizlemiş olur düzenli kullanıp yorumlarınızı bizimle buradan paylaşabilirsiniz.