Gömlekten ütü izi nasıl geçer yardım kızlar

• Konbuyu başlatan sorumvar
  • Başlangıç tarihi
S

sorumvar

Member

Ütü izi nasıl geçer kadınlar kulubü ütü izi nasıl yok edilir hamilemiyim forum'da.​

Ya kızlar eşimin en sevdiği gömleğini ütü ile iz bıraktım. Ütülerken azcık unuttum üzerinde ütü izi oluştu. Nasıl geçer bu ütü izi acaba? Eşim daha görmedi ama görse hem kızar hem üzülür. Ütü izi nasıl geçer nasıl yok edilir acaba gömlek üzerinde bir de geçer mi ki? Ne olur bana yardımcı olun kızlar. Gömlek hafif sarardı ve ütü izi olduğu besbelli ne yapmam gerekiyor bu durumda?

admin

admin

Administrator
Yönetici
Merhabalar
Gerçekten üzücü bir durum olmuş. Hem de eşinizin en sevdiği gömleğe olmuş olan desenize. Ütü izi oluştuğu zaman hemen ılık su ile yıkamak gerekir deniyor ama süre geçmiş ise üzerinden bazı yöntemler var denemeniz gereken. Aslında doğru yöntem uygulandığı zaman ütü izi sararmaları geçebilir arkadaşlar. Şimdi hangi yöntemlerle ütü izi nasıl geçer bakalım.

''Ütü izi nasıl geçer''​

• Beyaz sirke ile
  • Gliserin ile suyun içine iki ölçek gliserin çeyrek ölçek boraks ile karıştırın kumaş üzerine sürün 5 kez ara ara yoğurun çamaşırı sonra makinede uygun derecede yıkayın
  • Soda ile direkt soda ile kumaşı temizlemeye çalışın
  • Susuz el temizleyicisi ile
  • Boraks ile
Şimdi dilerseniz sizi hoş bir konu ile karşılaştıracağım. ''Ütü ile yapılan armalar ile kıyafetler tasarlamak istiyorum'' konu başlığımızda zevkli evde yapabileceğiniz bir iş konusu paylaşmak istedim.