Hamileyim bu bebeği istemiyorum doğurmak istemiyorum

• Konbuyu başlatan Lafebesi
  • Başlangıç tarihi
L

Lafebesi

New member
Hamileyim bu bebeği istemiyorum bu bebeği doğurmak istemiyorum kadınlar kulübü hamilemiyim forum'da

Selam kızlar eşimle ciddi sıkıntılar yaşıyoruz ben ev hanımıyım bugün az önce hamile olduğumu öğrendim ama ben bu bebeği doğurmak istemiyorum. Babalığa eşimin hazır olduğunu kesinlikle düşünmüyorum kıldan tüyden her şeyden kavga eder olduk. Aslında bebeği istediğini bi kaç kere bana söylemişti ama kafam acayip karışık şimdi akşama geldiğinde hamile olduğumu söylemeden ben bu bebeği doğurmak istemiyorum acaba ben aldırsam mı bilemedim kafam acayip şekilde karışmaya başladı bana yardımcı olur musunuz kızlar.

admin

admin

Administrator
Yönetici
Selamlar Laf ebesi,

Hayatım ne yaptığını bir kez daha düşün istersen. Sitemize gelen sorulardan insanların bebek için ne kadar çırpındıklarını görüyorum ve yardımcı olmaya çalışıyorum uzmanlarımız ile birlikte. Yani son pişmanlık fayda etmez. Eşine söylemeden vebal altına girerek bu bebeği bana kalır ise aldırma hayatım. Zaten eşinin izni gerekir mi onu da bilemedim şimdi. Lütfen iyi düşün taşın bence aldır ma. Bir can içinde, ve bu can için hayatını heba etmiş binlerce kadın olduğunu düşünme kafan karışık ama kavgaları aşabilirsiniz bence oturun konuşun hayatım.

Sen evlisin ve bebeğinin oluşması olması için tüm şartlar yerinde ve var bak aşağıdaki konudan daha evli olmayıp hamile kalanlar ve bebeği istemediklerini söyleyen yüzlerce insan var yapma hayatım bi kez daha düşün aile büyüklerine sor

L

Lafebesi

New member
Abla tamam da sürekli kavgalar var bir de şimdi bebek olacak ikinci çizgim silik çıkmıştı kan testi yaptırdım hastanede çalışan bi arkadaşa müjdemi isterim hamilesin deyince şok oldum. Ne yapacağımı düşünemiyorum annemle durumu konuşayım daha önceden kavgalarımızı biliyor annem bakalım ne diyecek kafam karıştı şimdi :(

admin

admin

Administrator
Yönetici
Hayatım annene sor bi tanıdığına sor yani hangimizin evinde kavga yok ki sen mi kendini hazır hissetmiyorsun eşin mi hiç ona sordun mu bebek olsa ne hissedersin dedin mi zaten istediğini de söylemişsin bana bence onun hakkı bunu öğrenmek hayatım öğrensin ona göre bir yol haritası çizin kendinize kendi başına böyle bi işin altına girme bu işe kalkışma. Bebeğinin dünyaya gelmeye hakkı var eşinin de bunu öğrenmeye hakkı var. Tek başına mı yaptın ki tek başına aldıracaksın yapma hayatım sakın yapma !

M

Menekse

Guest
Hayatım annene sor bi tanıdığına sor yani hangimizin evinde kavga yok ki sen mi kendini hazır hissetmiyorsun eşin mi hiç ona sordun mu bebek olsa ne hissedersin dedin mi zaten istediğini de söylemişsin bana bence onun hakkı bunu öğrenmek hayatım öğrensin ona göre bir yol haritası çizin kendinize kendi başına böyle bi işin altına girme bu işe kalkışma. Bebeğinin dünyaya gelmeye hakkı var eşinin de bunu öğrenmeye hakkı var. Tek başına mı yaptın ki tek başına aldıracaksın yapma hayatım sakın yapma !

L

Leyla

Guest
Bebegim olmuyor busuru yere başvurduk ama olmadı araştırıyorum da ama bulamıyorum ben evlarlik bebek almak istiyorum madi durumum iyi nolur yardımcı olun

S

Sadmin

Kadınlar Kulübü Hamilemiyim Forum
Yönetici
Selamlar hayatım yorumlarını onayladık ama bu bebeğin buradan bu şekilde verilmesi uygun değildir. Madem maddi durumunuz iyi o zaman devletin resmi kanallarına müraccaat edeceksiniz.

admin

admin

Administrator
Yönetici
Bana ver bebegi benim bebegim olmuyor madi durumum iyi nisa hanim size nasil ulaşabilirim
Sadmin in de dediği gibi pazardan limon almıyorsun kardeşim evlat edinmenin de kuralları şartları var maalesef bu şekilde hiç yasal değil umarım Allah size de bir evlat nasip eder.