Hanımlar Saç İçin Hint Yağı Kullananlar Var mı?

• Konbuyu başlatan sorumvar
  • Başlangıç tarihi
S

sorumvar

Member

Hint yağı saç kadınlar klubü saç için hint yağı kullanan kadınlar klubü hamileyim forum'da.​

Hanımlar uzun süredir saçlarımla uğraşıyorum hiç bir çare bulamadım lütfen yardımcı olun bana. Bu hint yağı varmış saçlar için kullananlar varsa faydasını gören lütfen bana cevap versin. Artık aynaya bakmak istemiyorum saçlarım psikolojimi bozdu gerçekten. Bu arada bana nasıl kullanıyorsunuz neler yaptınız hint yağının orijinali sahtesi var mı nereden ya da hangi siteden alacağımı da belirtirseniz sevinirim kızlar. Tabiki önemli olan da nasıl kullanılacağı bekliyorum. Hint yağının fiyatı nedir onu da yazın da kandırmasınlar beni şimdi durduk yere D:D

admin

admin

Administrator
Yönetici
Merhabalar öncelikle kadınlar için saçları çok önemlidir öncelikle çok stres yapmayın. Hint yağının birçok faydası var saçlar için ama öncelikle size tavsiyem bu tür ürünleri kullanmadan önce bir dermatoloğa başvurmanız olacaktır. Ayrıca saçlarının bakımlı ve gür olması için yediklerine de dikkat etmen gerekir Saçların daha sağlıklı olması için hangi besinleri yemelisin dilersen hemen alttaki linki inceleyin.

https://www.hamilemiyim.org/guclu-sac-ve-sac-derisi-icin-hangi-besinler-tuketilmeli/