Herbalife Kullananlar Gerçekten Zayıflatıyor mu?

• Konbuyu başlatan sorumvar
  • Başlangıç tarihi
S

sorumvar

Member

Herbalife kadınlar klubü herbalife kullananlar herbalife ile zayıflayanlar kadınlar klubü hamilemiyim forum'da.​

Son bir yılda aldı başını gidiyor kilolar nasıl vereceğim bilmiyorum. Vallahi ekmeği kesmekle de baş edemiyorum yediğim yarıyor çoluk çocuk kocadan spor yapmakta nerdeee. Bu herbalife acaba benim derdime çare olur mu hanımlar ne dersiniz? Kullananlar varsa bi yardımcı oluverse biraz bilgi verse. Örneğin tokluk hissi veriyor mu onu kullanıp zayıfladıktan sonra ürünü bıraktığımda yeniden kilo alır mıyım?

admin

admin

Administrator
Yönetici
Hoşgeldiniz sayın misafirimiz

Öncelikle belirtmeliyim ki ben her şeyin doğalından yanayım. Şöyle bir şey de var herbalife konusunda ikiye bölünmüş bir fikir var buna gerçek karar verecek yine kendi kararınızdır. Ama şunu da unutmayın ki her insanın bünyesi ve vücudunun reaksiyonu farklılık gösterir. Sağlıklı beslenip spor yaparak kilo vermek var bir de yerinizde oturarak herbalife kullanarak kilo vermek var sizce ne kadar sağlıklı? Ama duyduğum kadarıyla da kullananlardan ürün içeriğinde gelen içecekler çok lezzetliymiş ve tokluk hissi veriyormuş ayrıca kullanırken bol su içmeyi de teşvik ediyor. Ama dediğim gibi eğer siz bıraktığınızda kilo almaya başlarsanız bu ürünü ömür boyu da kullanmak zorunda kalacaksınız ki o da vücudunuza ne kadar yararlı düşünmek gerekir. Kilo vermek için doğal yöntemlerden biri olan maydonoz suyu ile kilo vermek yazımızı aşağıdan inceleyebilirsiniz.