Hifa isminin anlamı ve analizini merak ediyorum

• Konbuyu başlatan sorumvar
  • Başlangıç tarihi
S

sorumvar

Member

Hifa isminin analizi kadınlar kulübü hifa isminin anlamı hamilemiyim forum'da.​

Kızım olacak adını ya hifa ya da Hira koymak istiyorum. Hifa anlamını çok bilmiyorum çok da duymadım etrafımda kimsede. Hifa isminin anlamı ve analizi nedir merak ediyorum. Hira ismini de çok seviyorum ama çok kişide var sanki özellikle son yıllarda çok koyar oldular onu. Hifa yok gibi ama.

admin

admin

Administrator
Yönetici
Merhabalar
Gerçekten güzel bir isim tercih etmişsiniz kızınız için evet Hira ismi de çok güzel benim ikizlerimin biri de Hira:) Hifa ismi de son zamanlarda bebeklere koyulmaya başlanan kendi güzel anlamı güzel isimlerden. Kısa isimlere bayılıyorum ben söylemesi de kolay oluyor cidden. Zaten iki isim düşünüyor iseniz kısa isim diğerinin yanında söylemesi ve uyumu daha kolay olur. Gelelim hifa isminin anlamına. Hifa kadın sahabe ve sabreden insan anlamina geliyor. Bunların yanında şükreden ve inançlı anlamına da geliyor ama hifa denince daha çok kadın sahabe gelir akla.

"Hifa ismine yakışan isimler"​

• Şifa
  • Hira
  • Azra
  • Nur
  • Melek
  • Hilal
  • Seyda
  • Mira
  • Alya
  • Almira
  • Arya
  • Asya
  • Mina
  • Suna
  • Berra

"Hifa isminin analizi"​

Hifa ismi anlamı gibi çok güzel.
H anlayışlı ve sakin olaylar karşısında ne yapması gerektiğini bilen.
İ planlı ve programlı olması nedeniyle her zaman istediği yere gelen yükselen.
F dinamik çevik ve risk almaktan kaçınmayan. Eğlence ve hayatı seviyorsunuz. Rutin ve durgunluk sana göre değil.
A kararlarınızı çevrenizdekiler tarafından hep saygı duyuluyor. Hemen çözüm üretme yetisine sahip bir kişilik.

Şimdi sizlere nila isminin de anlamini paylaşmak istiyorum. Nila ismini bir misafirimizin sormuştu. Ben de çok beğendim doğrusu. Hifa ismine de çok uyumlu sanki nila:) "Nila ismi kuranda geçiyor mu tam anlamı nedir" link hemen aşağıda inceleyebilirsiniz.