Kara sineklerden nefret ediyorum nasıl uzaklaştırabilirim evden?

S

sorumvar

Member

Evdeki kara sineklerden nasıl kurtulurum kadınlar kulubü evdeki kara sineklerden kurtulmanın yolları hamilemiyim forum'da.​

Ya bu kış vakti kara sineklerin evde ne işi var acaba sinir oldum. Sinek böcek nefret ederim bir tanesine bile tahammülüm yok sanırım ne kadar gıcık olduğumu biliyorlar inadına benim evime geliyorlar. Evdeki kara sineklerden nasıl kurtulurum kızlar? Fikri olan var mı? Öldürmek istemiyorum gitsinler uzaklaşsınlar istiyorum iğreniyorum öldüremem yani. En iyisi kendileri uzaklaşsın. Kara sinekler nasıl kovulur yaa?

admin

admin

Administrator
Yönetici
Merhabalar
Sinek böcek her türlüsünden ben de nefret ederim. Kış vakti bu havada belki de ev sıcak olduğu için eve sığınmış olabilirler. Onları öldürmeden uzaklaşacakları bir yöntem diyorsunuz. O zaman sizin için bazı yöntemler var özellikle kokusundan uzaklaşacakları şeyler onların eve gelmemesini sağlayabilir. Kara sinekler evden nasıl uzaklaştırılır hemen yöntemlerine göz atalım ne dersiniz?

''Kara sineklerden kurtulmanın yolları''​

• En başta evinizde lavanta yetiştirmeye başlayabilirsiniz çünkü lavanta bitkisi kokusuna ne sivriler ne kara sinekler gelmeyecektir
  • Yine fesleğen yetiştirmek de aynı şekilde kara sinekleri uzaklaştırır
  • Sirke kokusu da sinekleri uzaklaştırabilir
  • Ayrıca uzman böcek ilaçlama şirketlerinden yardım alarak evinizi ilaçlatırsanız da sineklerden tamamen kurtulmuş olursunuz.
Yakın zamanda benim de yeni taşındığım evde hem karıncalar hem de hamam böcekleri vardı maalesef. Ben de geldikten sonra farkettim ama yapacak tek şey sağlam bir ilaçlama yapmak oldu. Netten bir ilaç aldım K-Othrine diye bir ilaç 50 ml lik siz bunun tamamını 5 litre suya karıştırıp spreyli bir şişeye aktararak kullanabilirsiniz. Ama ölçerek ilacı su ile karıştırın tüm eve 5 litre çok gelir. 1-2 litre su için hazırlarsanız yetecektir. İlaçlamayı kendim yaptım ve şuan çok şükür böceklerden eser yok. Yaparken mutlaka evde çocuk evcil hayvan olmasın ve maske eldiven kullanın önlem olarak. Ayrıca kalorifer böceğinden nasıl kurtulabilirsiniz? Hemen yazımıza aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. ''Kalorifer böceği istilasına uğradım yardımm''