Kasıkta Batma Oluyor Bu Gebelik Belirtisi Olabilir mi?

• Konbuyu başlatan sorumvar
  • Başlangıç tarihi
S

sorumvar

Member

Kasıkta batma gebelik belirtisi mi kadınlar klubü kasık batması gebelik belirtisi kadınlar klubü hamilemiyim forum'da.​

Kızlar bir sorum olacak. 3 aylık evliyim ve adetime daha var birkaç gündür de kasığımda batmalar hissediyorum. Biz engel koymadık yani bu bir gebelik belirtisi olabilir mi ne dersiniz? Acaba daha yeni evliyiz psikolojik olarak mı düşünüyorum ben. Gebelik belirtileri neler diye baktığımda da kasık batması ilk belirtiler olarak karşıma çıktı. Sizce ne yapayım adetime daha var ama test yapmalı mıyım? Bir de görümcem var o da hamile olduğunda ilk kasıkları batmıştı hatırladım şimdi.

admin

admin

Administrator
Yönetici
Merhabalar
Öncelikle daha çok yenisiniz evliliğinizde. Bir de daha adetiniz geçmemiş bana göre adetin geçtikten sonra test yap. Adetin geçmeden test çıkmayabilir negatif çıktığında da şevkin kırılmasın. Her zaman idrar testlerinde testi yapmadan önce adet olmayı beklemek en doğrusu olacaktır. Kasıkta batma gibi belirtiler hamilelik belirtilerinden doğru ama yine de bir belirtiye bağlı kalmamak gerekir. Sen bence yine de adetinin geçmesini beklemen gerekiyor. Bir de görümcendeki belirtilerle sendeki belirtiler bir olmaz. Herkeste bu farklılık gösterecektir. Hamileliğin kesin anlaşılması için kan değerine bakılması gerekiyor. Ve hamilelik için beta hcg değerleri kaç olmalıdır yazımızı inceleyebilirsiniz.