Kendall jenner estetiksiz hali var mı yahu

T

tiguc

Guest
Kendall jenner estetiksiz hali resimleri geçirdiği estetik ameliyatlar kadınlar kulübü hamilemiyim forum'da

Selam kızlar Kendall Jenner'in bir çok şekilde estetik ameliyatı olduğu söyleniyor tam olarak eski halini bi kaç yerde gördüm ama orijinal mi değil mi bilemedim. Kaç tane estetik ameliyatı olmuş çok hoş bi hatun estetiksiz eski hali nasıl acaba mrk ettim

S

Sadmin

Kadınlar Kulübü Hamilemiyim Forum
Yönetici
Yahu parası olup ta estetik olmayan ünlü mü var allaşkına. Kendall Jenner'ın da olduğu söylenenler arasında hatta kesin olmuş diyebiliriz kafanızdaki soru işaretlerini kaldıralım isterseniz :)

Millet Aç açççç diyerek girizgah yapalım :D:D Şimdi bu şeker kardeeşimiz hemcinsimiz 10 dan fazla estetik ameliyatı olmuş. Eski yüzü ile yenisi arasında kamyonla fark olduğunu söyleyebiliriz. Gerçekten inanılmaz değişmiş bi bakalım onlara şimdi isterseniz.

Kendall Jenner neden estetik ameliyat olmuş. Öncelikle bunu cevaplandıralım. Bu kızımız gençliğinde inanılmaz cilt sıkıntıları yaşamış. Bunun için ağır ilaçlar almış sivilceleri çıkmış ondan dolayı estetik ameliyatı olmuş. Burun estetiği ile başlamış işi yapmaya. Sonradan alışmış. Hemde burnunu iki kere yaptırmış ilkini ise 16 yaşında yaptırarak paraya kıymış.

1606406975972.png

Daha sonra Nazolabial Dolgu yaptırmış burnundan dudak kenarlarına inen cizginin adı Nazolabial bu arada bilginiz olsun. Buralara da çok düzenli olarak dolgular yaptırmaya başlamı. Kişinin yaşlı görünmemesi için yapılıyormuş bu dolgular Hemen resmini de ekleyelim sizin için.

1606407037153.png

Nasıl görünüyor çok farklı değil mi hatta bu üç kişinin aynı kişi olmadığını bilmiyor olsam idda eder yemin edebilirim :)

Bunlarla da kalmamış basenlerine ve göbeğine de dolgu yaptırmış. Hani kum saati gibi incecik bel aşağılar mis gibi görünüyor ya hah işte bununda estetiğini yaptırmış malesef. Bel ve göbek kısmı da estetik resimler çok açık ekleyemedim :D

Kendall Jenner Dudak estetiği de yapmış

Evet bunlarla da kalmamış tutmuş incecik olan dudaklarına dolgu yaptırmış. Düzenli olarak ta hem üst dudaklarına hem de alt dudaklarına dolgu yaptırmaya devam eden ünlünün şu andaki ve eski estetiksiz halini bi atalım görelim. İkisi aynı kişi :D:D

1606407180266.png

Genç kızlığında üst göğüs kısmını görenler tahta gibi bi hatun olduğunu düşünebilir ama Kendall aynı zamanda öyle ince ve tam da dozunda denilebilecek bir meme operasyonu ile büyüttürmüş göğüslerini ama tam orantılı bilmeyen bilmez sonuç şu şekilde görünüyor.

1606407233737.png

Kendall Jenner elmacık kemiklerine de dolgu yaptırmış.

Şimdi ne kadar önemli bilemiyorum ama görüntüde çok şey ifade ettiği ortada. Elmacık kemiklerine de dolgu aleliyatı yaptırmış. Bu yaptırdığı tüm operasyonları düzenli olarak kontrol ettiriyor sürekli yeniliyor ihtiyaç var ise yani para akıtıyor sürekli. Bizlerin de çenesini yoruyor.

1606407321013.png

Bir tane daha yazayım olayı kapatayım örnek resmi de vereyim size istiyorum Çene dolgusu operasyonu da yaptırmış güzel kızımız. Aslında ilk hali ile olsa belki de kimsenin bakmayacağı çok silik bi tip ama bu görsele baktığımızda işini gerçekten iyi yapmış yapanlar demeden de olmuyor.

1606407379944.png

Şimdi Kendall Jenner estetiksiz haline baktıımda bu kadarda olmaz dediğim bir şey daha yaptırmış. Badem göz ameliyatı olmuş Göz kapaklarının alınması gözlerini daha yukarı çekerek derin bakışlı bi hale getirmiş. Ay yoruldummm

1606407437941.png

KENDALL JENNER ESTETİKSİZ ve Estetikli hali burada bitti :D

K

kendalizasyon

Guest
Anamm Kendall yahu sen neymişsin neymişsin ben de doğal ne güzel Allah vergisi bi güzelliği var diye düşünüyordum ya hatunun her yeri estetikmiş ya :) Vay anasını sayın seyirciler....

S

Sadmin

Kadınlar Kulübü Hamilemiyim Forum
Yönetici
Rus Atasözlerinden birisi de " çirkin kadın yoktur az vokta vardır " bunuda bunları gördükten sonra değiştirmek gerekiyor zannediyor isem " çirkin kadın yoktur estetiksiz kadın vardır " hahahaha Evet malesef bir çok ameliyat geçirmiş ve son hali bu şekle gelmiş artık bütün kadınlar en azından burunlarından yapılan estetikten tutun da göğüslerine kadar yaptırıyorlar. Para var sa her şey mübah olay bu :D