Peynirli börek tarifi arıyorum denenmiş olsun ama

• Konbuyu başlatan sorumvar
  • Başlangıç tarihi
S

sorumvar

Member

Peynirli börek sarma tarifi kadınlar kulubü peynirli börek sarma nasıl yapılır hamilemiyim forum'da.​

Hanımlar yeni börek tarifleri arıyorum. Hep aynı tarifleri yapmaktan sıkıldım. Yeni peynirli börek sarma tarifi varsa verebilir misiniz? Kahvaltıda özellikle çocuklar ve eşim çok seviyorlar. Artık misafir de geldiği yok ama kendimize yapıyorum. Çocuklar en azından tatil evdeler bari sıkılmasınlar diye börek poğaça yapıyorum oyalanıyorlar. Böreğine güvenen burada benim için paylaşabilir mi? Beğendiğim börek tarifi olursa hep yapıyorum ben.

admin

admin

Administrator
Yönetici
Merhabalar
Bizim evde de sevilir börek. Hem peynirli hem patatesli ıspanaklı valla severiz yani. Benim bildiğim bir tarif var ama klasik bir tarif bence siz de biliyor olabilirsiniz. Ben hazır yufkadan yapıyorum. Nadiren de kendim yoğururum hamurunu. Hazır yufkadan yaparken içini hazırlarım. Kenarda soğurken yufkaları üçgen büyük keserim. Sos olarak süt yumurta sarısı ve zeytinyağı eklerim çırparım. Bu kestiğim yufkaların üzerine fırça ile sürerim ve içi koyarım sararım. Sonra üzerlerine yumurta sarısı susam çörek otu serpip veririm fırına yumuşacık tam kahvaltılık. Harika oluyor bence. Seve seve yiyor bizim çocuklar. El açması da yapabilirsin. Şimdilik yufka işi olsun tembel hatun işi:)

Bak ıslak kek de favorimdir. Evde severek benim minikler de yerler. Bence denemelisin. İşte hemen aşağıdaki linkte tarifini veriyorum. ''Islak kek nasıl yapılır?''

C

cihangir

Guest

Peynirli börek sarma tarifi kadınlar kulubü peynirli börek sarma nasıl yapılır hamilemiyim forum'da.​

Hanımlar yeni börek tarifleri arıyorum. Hep aynı tarifleri yapmaktan sıkıldım. Yeni peynirli börek sarma tarifi varsa verebilir misiniz? Kahvaltıda özellikle çocuklar ve eşim çok seviyorlar. Artık misafir de geldiği yok ama kendimize yapıyorum. Çocuklar en azından tatil evdeler bari sıkılmasınlar diye börek poğaça yapıyorum oyalanıyorlar. Böreğine güvenen burada benim için paylaşabilir mi? Beğendiğim börek tarifi olursa hep yapıyorum ben.
harika börek tarifi için bu kanalada göz atın derim https://ay.live/brkt