Şiddetli nazar belirtileri arıyorum kızlar var mı sizde

• Konbuyu başlatan tugcemm
  • Başlangıç tarihi
T

tugcemm

Guest

Şiddetli nazar belirtileri nazar için dualar kadınlar kulübü hamilemiyim forum'da

Selam arkadaşlarım benim kızımın gözleri çok nadir bulunan bir renkte mavi ve dışarı çıkarttığımda maşallahlı maşallahsız tütütüsüz bir çok kelime diuyuyorum gözlük takıyorum ama kızım çıkartıyor daha 2 yaşında ben nazar değdiğini düşünüyorum nazar değmiş ise ne yapacağım kızlar diyelim ki bebeğinizde nazar var ne yapmanız gerekiyor nazarın belirtileri nelerdir ?

S

Sadmin

Kadınlar Kulübü Hamilemiyim Forum
Yönetici
Selamlar Öncelikle nazar gerçekten var mı ? konusuna değinmeden geçmek istemiyorum. Nazar gerçekten var arkadaşlarım. " Nazardan Allah'a sığının, çünkü nazar haktır " açıklaması ile İslamda Nazar'a bakışı yazmak istedim sizlere.

Nazarın belirtileri Şunlardır

• Ansızın meydana gelen şiddetli ağrılar özellikle baş ağrısı.
  • Aniden uyku durumu, uykunun düzenin bozulması.
  • İnanılmaz unutkanlık başlaması.
  • Cinsel isteksizlik durumu.
  • Aşırı terleme ve ruhun daralması.
  • Sebepsiz kaşıntılar ve huzursuzluk.
  • Gözlerden olur olmaz yaş gelmesi ve sürekli olarak esneme.
  • Hayattan zevk alamama gözlerin biryere bakması.
  • Enseden boyuna omuzlara doğru gerginlik ve ağrı zonklama durumu.
  • Hassasiyetin artması ve aşırı sinirlenme
Bu durumlar var ise sizde nazar olmuş olabilir. Nazar nasıl çıkar hususunda da kocakarı yöntemlerini kullanmanın bir mantığı yok. İlla kendinizi iyi hissedecekseniz kurşun döktürme işlemi yapabilirsiniz ama en etkili nazardan kurtulma duası için Felak Nas surelerinin olduğunu söyleyebilirim. Gün içinde nazara uğradı iseniz sürekli olarak felak nas okuyun. Çocuklarda nazar durumu var ise ellerinizin içine üçer kere felak ve nas duasını okuyarak çocuğunuza üfleyin ve okuduğunuz ellerinizi çocuğunuzun tüm vücudunda Ya şafi ismi ile gezdirin.