Vajina kokusu nasıl geçer kızlar başım belada

S

Sadmin

Kadınlar Kulübü Hamilemiyim Forum
Yönetici

Vajina kokusu nasıl geçer kadınlar kulübü hamilemiyim forum'da

Sitemize sosyal medyadan mesaj göndererek bizlere ulaşan h.l bizlere aşağıdaki soruyu göndermiştir. Bu soruyu aynen yayınlıyoruz ve cevap bulmaya çalışıyoruz kızlar.

Selamlar hamilemiyim.org benim büyük bir sıkıntım var yeni evliyim kızlığımda böyle şeyler var mıydı bilmiyorum eşimle biz görücü usulü ile evlendik ilk geceden sonra takip eden aylardaki yaşadığımız ilişkide eşim bu koku ne felan dedi anlam veremedim ama gördüm ki sonraki zamanlarda vajinama girip çıkmasından dolayı ben de ıslanıyorum ama benim penisim bile iğrenç kokuyor diyor artık bunu takıntı haline getirdim vajinal koku nasıl giderilebilir bu vajina kokusu yaşayan kadınlar var mı acaba yorumlar ne şekilde olacak bu durum için bi ürün kullanıyor musunuz bana neyi tavsiye ediyorsunuz koku nasıl geçer lütfen yardım edin cinsel hayatım sallantıda.

S

Sadmin

Yönetici
Selamlar sevgili H.L,

Retardex kullananlar, kullanan kadınlar baya işe yaradığını söylüyorlar. Bu hususta bizler de sizler ebu ürünü kullanmanız hususunda tavsiyede bulunuyoruz. Çok hoş bir kokusunun olduğu hatta mendilinin yanı sıra ilişki öncesi genital bölgelerin silindiği hoş koktuğu ve kreminin kullanılarak daha memnun edici sonuçlara abileceğinizi söyleyebiliriz.

Genital bölgedeki kokuyu gidermek adına lütfen sabun vs kullanmayın. Ph seviyesini bozacağınız genital bölgelerde büyük sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Tabiki en mantıklı iş, bir kadın doktoruna giderek daha farklı ürünler kullanabilirsiniz. Uzun süredir bu ürünü kullananların da ayrıca sıkıntı yaşamadıklarını gönül rahatlığı ile söyleyebilirim.

Ayrıca vajinal koku için Sebamed jel de kullanabilirsiniz. Bu ürünü de kullanan kadınlarımızın tavsiye ettiğini biliyoruz.

S

Sadmin

Yönetici
Merak ettim bizden geçmiş olunca bi bakayım durum nedir fiyat nedir diye. Retardex Fiyatı biraz pahallı geldi bana ama hayatınızı zora sokuyor ise bence alıp kullanın 1 adet retardex şu anda 199 tl olarak satılıyor bilginiz olsun.

E

Ezgi

Guest
Mrb ilişki sonrası kotu koku oluyor ama herzmnki degil farkli kiyafime kadr siniyo yanimdali kisi bile hissedebilio kokla dedigimde cok fena bi koku bni cok rzhatsiz ediyor ortam icine cikamiyorum kokudan neden acana ole

admin

admin

Administrator
Yönetici
Mrb ilişki sonrası kotu koku oluyor ama herzmnki degil farkli kiyafime kadr siniyo yanimdali kisi bile hissedebilio kokla dedigimde cok fena bi koku bni cok rzhatsiz ediyor ortam icine cikamiyorum kokudan neden acana ole
Merhabalar
Vajinanın doğal kokusu vardır. Buna kötü koku rahatsız edici bir koku eşlik ediyorsa sık sık duş almakta fayda var. Eğer buna kaşıntı yanma ve kötü koku birlikte ekleniyorsa mantar olmasından şüphelenebilir. Bu durumlar varsa jinekolağa görünmenizde fayda var.

Aşağıdaki linkten vajinal mantar hakkında bilgi edinebilirsiniz. ''tekrarlayan vajinal mantar yaşayanlar'' eğer mantar durumu varsa sizde de buradaki belirtilere de bir bakın derim.

S

Smy

Guest
Merhabalar,ilişki sırasında yada sonrasında oluşan kötü koku ve sarı renkte olan akıntım nedeniyle Dra gittim..çok sık tekrarlanan bir durum olmaya başlamıştı hatta bu konuda tecrübe sahibi oldum artık.. trichomonas virüsü neden oluyor...özellikle çok sık oluyorsa...Dra git derim ..fitil ve hap veriyor geçiyor geçici bir şey ama çok onemli..ilerleme olmasin.normal bir şey değil çünkü ben çok ihmal ettim .ilkinde ilaçlarımı kullandım geçti,yine oldu..bu sefer gitmedim bir senenin sonunda gittim.artik trichomonas virsü masum kaldı yanında ... seamer testi yapıldı hpv pozitif çıktı..3 ayda bir kontrollerim var..geçmiş olsun bu tip şeyleri zamana bırakma ihmale gelmiyor:(geçmiş olsun...

S

Sevgi

Guest
Merhabalar,ilişki sırasında yada sonrasında oluşan kötü koku ve sarı renkte olan akıntım nedeniyle Dra gittim..çok sık tekrarlanan bir durum olmaya başlamıştı hatta bu konuda tecrübe sahibi oldum artık.. trichomonas virüsü neden oluyor...özellikle çok sık oluyorsa...Dra git derim ..fitil ve hap veriyor geçiyor geçici bir şey ama çok onemli..ilerleme olmasin.normal bir şey değil çünkü ben çok ihmal ettim .ilkinde ilaçlarımı kullandım geçti,yine oldu..bu sefer gitmedim bir senenin sonunda gittim.artik trichomonas virsü masum kaldı yanında ... seamer testi yapıldı hpv pozitif çıktı..3 ayda bir kontrollerim var..geçmiş olsun bu tip şeyleri zamana bırakma ihmale gelmiyor:(geçmiş olsun...
Benim de sürekli tekrar ediyor bıktım artık bu kokudan ilaç kullanıyorum geçiyor yine oluyor 😞

admin

admin

Administrator
Yönetici
Ben gerçi o bölgeye herhangi bir şey sürülmemesi taraftarıyım ama intim yıkama jellerinin sakıncalı olmadığını duydum ama yine de mantar herhangi bir problem varsa doktora sorup kullanmakta fayda var arkadaşım.