Yoğurt kürü ile zayıflayanlar

• Konbuyu başlatan sorucuğ
  • Başlangıç tarihi
S

sorucuğ

Guest

Yoğurt kürü ile zayıflayan kadınlar kadınlar kulübü hamilemiyim 'de

Selamlar arkadaş benim yazdan kalma kilolarım var genelde zayıflama işini bizler yaza yaparız ama benim düğünüm var iki ay sonra biraz kilolarık var ve bunu vermek istiyorum acaba yoğurt kürü kullanan kadınlar var mı ? Nasıl kullandınız bazı yerlerde bunun acı biberle kullanıldığı yazılıyor ben acı hiç sevmem ve yiyemem neden acı biber kullanılıyor ki neyse gözümü karattım artık zayıflamak istiyorum bende

Yoğurt kürünü nasıl yapıyorsunuz ? Gerçekten işe yarıyor mu yemekten önce mi sonra mı tam kullanımı hakkında bana detaylı bi anlatım yapabilirsenizsevinirim.

admin

admin

Administrator
Yönetici

Yoğurt kürü ile zayıflayan kadınlar yorumları

Selamlar Yoğurt kürünün gerçekten işe yaradığını söyleyebilirim. Kullanan bi kaç tanıdığımda işe yaradı. Tabiki yoğurtları hazır almadan önce mutlaka kaliteye önem gösterin ya da yoğurtlarınızı evde yapın bu yoğurt kürü için kesinlikle ben size ev yoğurdunu tavsiye ediyorum.

YOĞURT KÜRÜ NASIL HAZIRLANIYOR ?

Belirttiğimiz üzere evde hazırladığınız yoğur gerekiyor ( ben yoğurt yapmayı beceremiyorum bilmiyorum diyor iseniz lütfen kaymaksız olan yoğurtları ve bilindik markaları tercih ediniz ) Yoğurt kürünü her gece yatmadan önce kullanacaksınız ben size hazırlanışını hemen anlatayım. Orta boy bi çorba kasesini silmeden küçük bir parmak kadar tam doldurmayınız. Daha sonra bunun içine yarım adet limonu sıkın seviyor iseniz bir tane limon da kullanabilirsiniz. Ben size acı pul biberini kullanmanızı tavsiye ediyorum. Acı ne işe yarıyor derseniz içindeki acı ve maddeler sizin yağ yakmanızı gece boyunca sağlayacaktır.

ZAYIFLATAN ZERDEÇALLI YOĞURT KÜRÜ KULLANABİLİRSİNİZ

Yukarıdaki yazdıklarıma ek olarak pul biberi tüketemiyorum acı yiyemiyorum midemde sıkıntı var diyor iseniz tam ölçüyü verelim sizlere daha net olacaktır. ( bu arada yoğurdu ev yapımı bulamayıp dışarıdan alanlar koyun yoğurdu bulurlar ise mükemmel sonuç alırlar )

YOĞURT KÜRÜ ÖLÇÜSÜ NE OLMALI NASIL HAZIRLANIR

1. 4 silme kaşık ev yoğurdu koyun yoğurdu kaymaksız bir çorba kasesine koyulur
2. 1 tatlı kaşığı pul biber ekleyerek yarım limon sıkılarak karıştırılır
3. Biber tüketemeyenler yine aynı ölçüde toz zerdaçal kullanarak ya da zencefil tozu da kullanabilirler

Yukarıdaki dediklerimizi iyice karıştırarak yatmadan önce her gece bunu kullanacaksınız. 2 hafta bunu yapıp lütfen kilolarınızı kontrol ediniz.

Yoğurt Kürü Ne kadar Süre Kullanılacak kaç hafta ?

Tamamen doğal bir yöntem olduğu için sınırlama yoktur. Sonuç alıncaya kadar kullanabilirsini. Başka da sorularınız olur ise lütfen bizlere ulaşınız.