Yumurta Akının Yüze Faydalarını Deneyenler Yardım?

• Konbuyu başlatan sorumvar
  • Başlangıç tarihi
S

sorumvar

Member

Yumurta akının faydaları kadınlar klubü yumurta akının yüze faydaları kadınlar klubü hamilemiyim forum'da.​

Hanımlar benim yüzümde siyah noktalar var öyle cilt bakımlarına da verebilecek durumum da yok yumurta akını duyuyorum da kullanıp faydasını gören şu garibana bir yardım etse. En azından kolayca bulabildiğimiz bir şey yumurta. Yumurta akı mı sadece yoksa bir şeylerle karıştırmak mı gerekli siyah noktalarım için. Cildime çok fazla kimyasal üründe kullanmak istemiyorum. En azından hem doğal yan etkisi de neredeyse hiç olmayan bir şeydir herhalde yumurta :)

admin

admin

Administrator
Yönetici
Merhaba sayın misafirimiz

Yumurta akının içinde bulunan kolajenler sayesinde lekelere karşı iyi geldiği bilinir. Dolayısı ile sizin de şikayetiniz siyah noktalarınız. Yumurta akı kokusu pek hoş olmasa da cilde iyi gelecek bir madde. Yumurta akına biraz toz şeker karıştırarak da yüzünüze masaj yapabilirsiniz. Ama yine tekrar etmeliyim ki her cilt tipi farklıdır ve doktorunuza danışmadan yüzünüzle oynamayınız. Suna dumankayanın da bir tarifi var hem cilt lekelerine hem de cildi porselen gibi sıkı ve parlak görünmesini sağlayan bir kür.