Yumurtlama testi ne zaman yapmalıyım

• Konbuyu başlatan sorumvar
  • Başlangıç tarihi
S

sorumvar

Member

Yumurtlama testi ne zaman yapmalıyım kadınlar kulübü hamilemiyim forum'da​

Selam arkadaşlar bebeğim olsun istiyorum ama bir türlü olmuyor Yaklaşık 3 yıldır evliyim artık yumurtlama ovulasyon günlerini takip ederek bebek sahibi olmak istiyorum da tam olarak hangi marka testi almalıyım testi ne zaman yapmalıyım bu hususta bana net bilgi vermeniz mümkün mü

Son düzenleme:
admin

admin

Administrator
Yönetici
Selamlar yumurtlama ile alakalı kadınlarımızın çok büyük sıkıntı yaşadığını biliyoruz bizim sitemize dönem dönem bunla ilgili SORULAR geliyor biz de bununla ilgili daha önceden bir içerik hazırladık yumurtlama ve ovülasyonla ilgili aklınıza takılabilecek bütün soruların cevabını aşağıdaki konumuzdan bulabilirsiniz.

Yukarıdaki konu İle alakalı sitemize çok fazla soru geliyor öncelikle şunu belirteyim adetli iken bir kadının yumurtlaması olmaz arkadaşım

Yine bunun haricinde yumurtlama gününüzün tespiti ile ilgili büyük sıkıntı yaşıyor iseniz aşağıdaki konuda detaylı olarak sizlere yumurtlamaınızın nasıl tespit edileceği ile ilgili bir içerik hazırlamıştık aşağıdaki konuya bakın sorularınız olursa da lütfen çekinmeden bize yazın