Geleneksel ilginç hamile kalma yöntemleri

Çocuk sahibi olmak isteyen eğitimli ve eğitimsiz tüm kadınlar halen geleneksel ilaçlar la çare bulmaya çalışıyor.Anne olmak isteyen kadınların

 çoğu geleneksel ilaçları biliyor ve bu ilaçları kendisine uygulamaktan çekinmiyor.

 

Oysa ki tıbben hiç bir geçerliliği olmayan bu tür sözde tedavi şekilleri kadının üreme organına zarar verebiliyor.Biz hamilemiyim.org ekibi olarak kesinlikle bu tür yöntemlerin denenmemesi gerektiğini belirterek geleneksel hamile kalma yöntemleri hakkında bilgiler verelim.

 

Çocuk sahibi olamayan bir çok bayanın yaptığı bitkisel kürlerden biride soğan suyu içerek gebe kamaya çalışmak.Soğan suyu kürü öncelikle her bayan için uygun değildir.Soğan suyunu içeyimde hamile kalayım diye düşünmeyin.Düzenli mensi olan bir bayanın döngüsü bozulabiliir.

Soğan suyu genelde rahminde kist ve pko olanlar için uygundur.Bunun dışında maydanoz suyu içip buharında oturmak hamile kalma yöntemlerinden biri.Mayadanozun kanı sulandırma etkisi olduğundan aşırı kullanılması iyi değldir ayrıca var olan habersiz bir gebeliğide sonlandırabilir.

 

Geleneksel ilginç hamile kalma yöntemleri

 

Süt buharında oturup hamile kalanlar diye nette onlarca başlık bulabilirsiniz.Sevgili hanımlar  kaynar süt buharıyla rahminizdeki enfeksiyonu tetikleyebilir,iltihabi bir durumu kronikleştirebilirsiniz.Ayrıca bu tür sıcak işlemler rahimde yapışıklığa neden olup tüpleri kanalları tıkayabilir.Her duyduğunuzu  gördüğünüzü kesinlikle uygulamayın.Başkasında tesadüfen olan şey sizin sağlığınızı bozabilir.

 

Bir diğer uygulama rakı buharında oturmak,biberiye yağını pede sürüp öyle dinlenmek .Her iki yöntemde kesinlikle tehlikelidir.Rahminizi yakar tahriş edersiniz.Bizim size tavsiyemiz tüm denemelerinize rağmen çocuk sahibi olamıyorsanız hekim kontrolünde olmanız ve uygun tedaviye başlamanız.Dileyen herkesin anne olması dileğimizle,sağlıklı günler diliyoruz.

2015-08-17


Ertesi gün hapı kullandım hamile kalma olasılığım nedir?

Ertesi gün hapı kullandım hamile kalma olasılığım nedir?

Cinsel deneyimini ilk yaşayan bayanlar,korunmasız ilişki sonrası istenmeyen gebeliği önlemek amacıyla ertesi gün hapı kullananlar tarafından

Doğum sonrası gebelikten korunma yöntemleri

Doğum sonrası gebelikten korunma yöntemleri

Bu konu Doğum sonrası gebelikten korunma yöntemleri hakkında bilgiler vermektedir.

Hamilelikten Korunma yolları ve yöntemleri hakkında bilmeniz gerekenler

Hamilelikten Korunma yolları ve yöntemleri hakkında bilmeniz gerekenler

Hamilelikten nasıl korunabilirim ? Hamilelikten korunma yöntemleri nelerdir ? İstenmeyen gebelikle sizler hamilelikten korunma yöntemleri arıyorsanız sizleri

Gebe kalma ile ilgili sık sorulan sorular

Gebe kalma ile ilgili sık sorulan sorular

Bu konu Gebe kalma ile ilgili sık sorulan sorular hakkın da bilgiler vermektedir.

Hamile Miyim ?

Hamile Miyim ?

Acaba hamile miyim ? Bende şu şu değişiklikler olmaya başladı... dediğiniz anda kızlar her türlü değişikliklerinizi

Hamile Kalmak İstiyorum

Hamile Kalmak İstiyorum

Hamile kalmak istiyorum hamile olmak istiyorum diyen sevgili hanımlar. Hiç bir problem olmadığı halde neden hamile


Yorum Gönder

Etiketler :