gebe

Hormon Bozukluğuna Bağlı Kilo İçin Kür

Bu konu Hormon Bozukluğuna Bağlı Kilo İçin Kür hakkın da bilgiler vermektedir.

Fazla kilolar kişnin sadece sağlığını değil , dış görünümü de bozuyor. Bir çok insanın ortak sorunu olan kilolar ,

hayatı kısaltan , ciddi sağlık sorunlarına  yol açabiliyor.  Peki fazla kiloya neden olan nedir  , fazla kilolar hormonal bir durum dan kaynaklanabilir mi ? Merak edilen bu önemli detayları yazımızın devamın da bulabilirsiniz.

 


Günümüzün en ciddi sağlık problemlerin den biridir şişmanlık. Nedeni düzensiz beslenme ,fast food tarzı beslenme , hareketsizlik , homonal problemler dir. Fazla kilosundan şikayetçi olanlar dieyete başlamadan önce mutlaka hekime görünmelidir. Yapılan tetkitlerin analizine göre kişiye uygun tedavi ve beslenme programı uygulanmalıdır.

 

Fazla kilonuz var , diyet yapmanıza rağmen kilo veremiyorsanız nedeni hormonal bozukluk olabilir . Şişmanlık sadece fazla yemekten kaynaklanmıyor. Fazla kiloların sorumlusu   hormonlar olabiliyor. Fazla kilolarınızın hormonal bir bozukluktan kaynaklandığını nasıl anlamanız konusun da szilere bir kaç ip ucu vericez. Şayet sabit bir kiloya sahipken aniden şişmanlıyorsanız  , bunun nedeni hormon bozukluğu olabilir. İştah  artışı , sürekli yeme isteği, doyumsuzluk ,yemek ten yarım saat sonra acıkma hormon bozukluğunun işaretlerinden dir.

 

Uzun süre fazla kilolarınızdan kurtulmak adına bir çok yönteme başvurup fazla kilolarınız dan kurtulamıyorsanız aklınıza mutlaka hormon bozukluğu gelmeli. Hormon bozukluğu tedavi edilmez ise ne yaparsanız yapın fazla kilolarınız dan kurtulamazsınız. Yapılan araştırmalar  gösteriyorki fazla kilolu olanlarda hormon bozukluğu  vardır. Tedavisi mümkün olan hormon bozukluğu için mutlak surette hekime başvurmak gerekir. Hormon bozukluğu için bitkisel tedavi yöntemleri de mevcuttur. Hekim tedavisine destek amaçlı bu kürlerden faydalanabilirsiniz. Biz prof. Dr İbrahim saraçoğlun dan,  Hormon Bozukluğuna Bağlı Kilo Problemleri için kür  paylaşıcaz. Vereceğimiz bilgi birebir kişisel sitesin den alınmıştır. Bu kürü doğru uyguladığınız taktirde  , hormon bozukluğunu bertaraf edebilirsiniz.

 

Prof Dr ibrahim saraçoğlu hormon bozukluğuna bağlı kilo problemi olanlara  testere dişli aslanpençesini öneriyor.Kürün nasıl uygulanması gerektiğini  tüm detayları ile sizlerle paylaşıyoruz.Yalnız uyarımızı da yapalım öncelik hekim tedavisi olmalı bu kürü  destek amaçlı uygulayınız. Aslanpençesinin bir çok çeşidi vardır. İbrahim saraçoğlu hocamızın önerdiği testere dişliaslan pençesi kürde kulanılmalıdır.


Hormon Bozukluğuna Bağlı Kilo Problemleri

Testere Dişli Aslanpençesi

Hormon bozukluğuna bağlı kilo problemi yaşayan bayanlar için Testere dişli Aslanpençesi  önermekteyim. Bu  bitki kadınlık hormonlarınızı düzenlerken aynı zamanda hormon bozukluğuna bağlı kilo probleminize yardımcı ve destekleyici olarak uygulayabilirsiniz.Kaynamakta olan bir su bardağı klorsuz suya bir tatlı kaşığı kurutulmuş testere dişli aslan pençesi  atılır ve kısık ateşte ağzı kapalı olarak on dakika demlenir.Daha sonra soğumaya bırakılır ve süzülür.Demleme işlemi tamamlandıktan sonra mutlaka süzme işleminin yapılması gerekir.Kırkbeş gün boyunca bir gün arayla akşam yemeklerinden en erken iki saat sonra bir su bardağı içilir.Her defasında taze olarak hazırlanması gerekir.Şikayetlerin durumuna göre dönem dönem tekrarlanabilir.

2016-08-01


Bronz bir ten için yapılması gerekenler

Bronz bir ten için yapılması gerekenler

Bu konu Bronz bir ten için yapılması gerekenler hakkın da bilgiler vermektedir.

Güneş lekesi için öneriler

Güneş lekesi için öneriler

Bu konu Güneş lekesi için öneriler hakkın da bilgiler vermektedir.

Yumurtlama için nasıl beslenmeli ?

Yumurtlama için nasıl beslenmeli ?

Bu konu Yumurtlama için nasıl beslenmeli hakkın da bilgiler vermektedir.

Kirpikler için bakım önerileri

Kirpikler için bakım önerileri

Bu konu Kirpikler için bakım önerileri hakkın da bilgiler vermektedir.

Saç dökülmesi için bakım önerileri

Saç dökülmesi için bakım önerileri

Bu konu , Saç dökülmesi için bakım önerileri hakkın da bilgiler vermektedir.

Bayanlar için boyunluk modelleri ve yapılışı

Bayanlar için boyunluk modelleri ve yapılışı

Bayanlar için boyunluk modelleri ve yapılışı hakkındaki konuyu incelemektesiniz.Bayan boyunluk modelleri soğuktan korumasının yanında kıyafetlerinizde ayrı


Yorum Gönder